Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élvezhet ezen a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élvezhet ezen a barátnőm?

Figyelt kérdés
Mostanában a barátnőm ha pl veri nekem,direkkt élvezi ha túlhúz,amikor már szinte megőrülök teljesen leáll és csak fogja,és élvezi meg nevet azon hogy szinte d.gom a markát ilyenkor úgy fel vagyok húzva..valamint többször is amikor érezte hogy el fogok már menni elengedte,és így bár minden kijött,de mivel nem ért hozzám nem is volt valódi orgazmusom,amin szintén csak nevetett.Egyszerűen nem tudom elképzelni mit élvez ezen,de egyértelműen nem szexuálisan izgatja,nem begerjed tőle,inkább nevet rajta meg sokszor megjegyzéseket is tesz közben..csak érdekelne valakinek volt e ilyen barátnője vagy van e olyan lány aki meg tudja mondani mit élvezhet ezen?

2016. okt. 24. 17:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem haragszik rád valami miatt? ez kiváló büntetési módszer, már ha valaki van ilyen rideg, hogy ezt tegye:D

Vagy az érzései őszinték még?

Esetleg túl fiatalok vagytok még, és most erre csak úgy rákattant?

2016. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy haragszik..
2016. okt. 24. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
A csajod egy kis qrva
2016. okt. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ezt miből gondolod?
2016. okt. 24. 18:10
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy ilyen csajod van, ez csak szexuális játék :) én jól megdöngetném :)
2016. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Te is bánj vele hasonlóan, kezd el nyalni a punciját, és hagyd abba egy 20 másodperc után, és kapcsold be a tv-t :) Megfog őrülni :)
2016. okt. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk ilyet játszani, de nem petting közben hanem szex közben, hogy megáll és nem enged beleülni, szeretjük húzni egymást, ez arra jó hogy utána bevadulunk és jön a bosszúdöngetés :D vagy a harapdálás :) Lehet csak arra vár, hogy megadd neki ezt.
2016. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Umaku ***** válasza:
Utolsóval egyetértek :D
2016. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt ruined orgasmnak hivjak. Nekem is az almom, hogy kikotozve csinaljak nekem, kozben pofozzanak. xdxd 17f
2016. okt. 26. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Inkább örülnél, h ilyen barátnőd van... de ha nem tetszik a téma, miért nem kérdezel rá tőle...mi honnan tudnánk mi baja van, scak találgatni tudunk max. :D
2016. okt. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!