Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik le és vetik meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le és vetik meg a prostikat?

Figyelt kérdés

Szerintem sok esetben lényegesen értékesebbek, mint az úgynevezett tisztességes nők. Nem vernek át és felvállalják magukat. Én valahol még tisztelem is őket.


Sokan azt mondják, hogy férfiként lealacsonyító hozzájuk járni. Ellenkezőleg. Nagyon sok odafigyelést és megértést kaptam tőlük. Nem úgy mint egyesektől. Ti hogy látjátok?



2016. okt. 24. 22:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem ez személyfüggő. Lehet hogy te pont egy normálisat fogtál ki. De vannak akiknek mogyorónyi agyuk van, tényleg csak dugni tudnak semmi mást. De biztosan vannak normálisak is.

Engem személyszerint az zavar, hogy némelyik több pénzt keres, mint egy orvos, aki életeket ment...

2016. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mikeXxX ***** válasza:
16%
Ne haragudj de ezzel a felfogással maradj is náluk kifogtál pár rossz nőt és pár kedvesebb ribit ( aki csak a tárcádra utazik ) és ezek után ezzel nyugtatod magad ! Úgy gondolom ha nem bírsz felszedni egy kedvesebb nőt akkor magadban is kéne keresni a hibát nem gondolod ? És igen hála istennek nem szorulok rájuk bár most nincs senkim de akkor is inkább használom a kezem mint mint fizessek egy prostinak !
2016. okt. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát azért inkább egy szint. Sajnos az állami kórházban nem fizetik meg őket...


de magánpraxisban nem ritka a 15-20K ezres rendelés szaros 20 percért... én ennyit hagytam ott legutóbb a szemorvosnál. A prostik 15K/óráért melóznak, és rendesen állni kell a fűrészelést is. Nem csak annyi, hogy 2 méterről szakvéleményt mondasz, meg megkopogtatod a térdét és felírsz aszpirint.

Keményen oda kell tolni a húskloffoló alá a muffot. Van, hogy a súrlódástól annyira forró-sebes már, egyes alfakanok alatt, hogy ráöntesz egy pohár kókuszvajas kukoricát, kipattog.


Azért van amikor nem csak egy 5 perces szűzfiúcskát kell eldurrantatni egy őrült szexi lovaglással, mert hát egy éretlen 25 éves puncit nem látott kisfiú kb 4 másodperc alatt kitáraz a gumiba, ha a csaj elkezdi tekerni bifurkációban a gyönyörű csípőjét váltakozó szögfrekvenciával. Meg se tud kapaszkodni a tomporába a lánynak, úgy lovagol, miközben az arcába nyomja a meredező didkókat. Az a jó meló 3 sec 15 rongy...


de van ám a sokat megélt középkorú ex-alfahím, varacskos-kérges rinocéroszfitymával... Beveszi a dupla viagrát, és rommá-izzadásig qúúrja szerencsétlen csajt, kihasználva az óra 60 percét... majd belerobbantja a hetek óta cipelt ondóbombát, amit már rég nem fej le az asszony. A koton kb elmenne a kölykök vizicsatájához, úgy megtellik apatejjel.


Szóval az a keményebbik meló...

2016. okt. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Lehet az ilyen nőkre sok mindent mondani, de hogy ezt egyszerű csinálni, hát azt kétlem. Vannak bunkó emberek, akik nem is nőként kezelik őket és tényleg azért a pénzért minden durváskodást, órás viagrás kamatyolást tűrniük kell. Vannak értelmes lányok, akikkel jól el lehet beszélgetni, és a mai világban jól esik, még ha csak annyi időre is, de figyelnek a másikra. Egyéne válogatja ki hogyan viszonyul hozzájuk.
2016. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
25%
Hát igen, de nem muszáj ezt csinálni. Szerintem nem véletlen nézik le őket. A normális melóhoz bizonyítvány, önéletrajz, hivatalos papír stb kell. Ők meg csak széttárják a lábukat és annyi. Az egy dolog, hogy van aki keményen megkúrja őket, de ők vállalták. Aki kicsit is gondolkodik, mielőtt elvállal egy munkát, az felméri hogy milyen pozitívumok és milyen negatívumok várhatnak rá. Ez is benne van a pakliban. Ők vállalták. Ez olyan kellemetlenség, mint ami bármelyik más munkahelyen megkesik. Muszáj csinálni, papírokat rendezni, mosolyogni a vendégekre, kiszolgálni őket akkor is ha nincs kedve az embernek. Nehogy már ezért szentélyt állítsunk nekik...
2016. okt. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"mert hát egy éretlen 25 éves puncit nem látott kisfiú kb 4 másodperc alatt kitáraz a gumiba" Ez nálam nem teljesen így volt, az első prostinál kitöltöttem az időt. Nem volt semmi 4 másodperces durranás :) Egyébként a kérdéshez is hozzászólva, nem nézem le a prostikat, de nem is nagyon tisztelem őket, úgy viszonyulok hozzájuk, mint bármely más emberhez, nagy ritkán meglátogatok egyet-egyet, van amelyikkel egész jól ellehet beszélgetni, van akiről levágni,hogy alig várja,hogy essünk túl rajta, aztán viszlát. Köztük is van több személyiség, ugyan úgy, mint a tisztességes nők között.
2016. okt. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Azèrt mert az egyetlen értékük a testük amit eladnak... hogy tudnék tisztelni egy olyan nőt aki 5rongyèrt szó szerint bárkivel lefekszenek? Ez szánalmas
2016. okt. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Én nem nézem le őket... mit gondoltok ti mit csináltok? Az irodában qrválkodtok. Ugyan úgy eladjátok a testetek egy részét. Az agyat...én is ezt teszem nap mint nap egy kutatóintézetben. Ahol kiszipolyoznak, mert nem keresek túl jól, mégis minden szellemi energiámat ott kötöm le.

Valaki a Tesco polctöltéssel qrválkodik. Egyesek pedig fodrászok. Szolgáltatók, hajat vágnak.

A politikusok is rüfkék, pénzért fekszenek le mindenkivel, csak még jól ki is b...nak a néppel és egymással.


A prostik legalább úgymond jó célt szolgálnak. Szerencsétlen elesett periférián élő férfiaknak segítenek feldolgozni a csődtömeg életüket, hogy legalább 1 órás kedvességet és szexuális örömöket visznek a sekélyes életükbe. Ezért nem nézem le őket, és pl a politikusokat jobban gyűlölöm a saját füstölgő szaromnál is.


A prostik a maguk módján jót tesznek a férfitársadalommal. Utolsó menedék a periférián leledző férfiaknak, vagy vigasz sófensíkká szikkadt asszonypin..ák halmazáért.

2016. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%

Azért mert egy aljas nőközpontú hete társadalomban élünk. A csapból is az folyik, hogy a nők igényei jogosak, az ösztöneiket ki kell elégíteni, míg a Férfiak vágyai, szükségletei egyenesen üldözendő kategória.

Ennek eredménye a sok egomán pi*a. Ezek imádják fegyvernek használni a szexet mert azt hiszik, higy igy hatalmuk van a pasik felett. Persze a menő faszik csípőből lekezelik a szitut, a sok nyomihoz akik meg hat a dolog azokhoz meg alapból nem vonzódnak.

Mit teszek ha nem vagy casanova de nyomi sem? Elmész qurvázni, így ártalmatlanitod ezt a szexuális fegyvert. Nem mész oda pitizni megalázkodni a csajokhoz, nem szórod el a pénzedet úgy, higy még csa nem is dugtál. Na ezért nézik le a prostikat.

2016. okt. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nos nehéz dolog lehet a prostik világa.Igény viszont van rájuk, mindig volt és mindig is lesz.Azok a férfiak, akik lenézik, megvetik őket,többségükben mégis lefekszenek velük.Személy szerint nőként nem vetem meg őket, de nem is cserélnék velük semmiért sem.
2016. okt. 25. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!