Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők, ti leginkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roccoca kérdése:

Lányok, Nők, ti leginkább milyen alkatú, korú fiúkkal mennétek bele laza kapcsolatba vagy valami hasonlóba? Egy elég vékony srácnak mi esélye van erre? Mik a kritériumok? Szűz legyen vagy sem? (az előbbi ami rám vall) 19/F

Figyelt kérdés
2016. okt. 24. 22:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem számít ha szűz.. Egy ilyen laza kapcsolatban alap dolog az Óvszer! Óvszer nélkül nincs kufirc... Hát ne legyen dromedár, ne legyen ropi és ne legyen csüngő hasú se, nekem személy szerint nem jön be a kigyurt alkat.. Szóval inkább az átlagos vagy egy picit húsisabb ami jó pl 80 kg. Kor max 32-36.. Privát üzenetet nem kérek.. Nem keresek ilyen kapcsolatot csak válaszoltam a kérdésre. 22 L
2016. okt. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem alkattól függ. Voltám már vékony, fiatal és idősebb, ducibb sráccal is. Nálam leginkább az a lényeg, hogy mennyire tud megfogni az illető. Nem számítt milyen a külső, ha a belső aranyat ér...Legalábbis a meggyőző képessége jó legyen. Ha valakinek sikerül elhitetni egy csajjal, hogy ő számára a minden, akkor szerintem elég nagy esélye van.
2016. okt. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!