Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy vegyem rá a barátomat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vegyem rá a barátomat?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha a barátom nem finomkodna velem szeretkezés közben. Hogy tudnám rá vezetni, hogy legyen kicsit agresszívebb? Szeretem amikor kicsit úgymondd kínoznak...(pl. kikötözés, durva beszéd), de egyáltalán nem tudom, hogy vegyem rá a páromat... Igazából a kapcsolatunk elején mondtam neki, de attól félt, hogy túl agresszív lesz. Már több mint 2 éve együtt vagyunk és azóta sem merte kipróbálni... Tippek, tanácsok amivel rávehetném?

L/22


2016. okt. 25. 00:00
 1/9 anonim ***** válasza:
MOndjad neki közben mit csináljon, bármit, mond neki hogy mondja neked, hogy "Ez az te Qrva" bármit, mond neki, ha te nem mondod hogy jut a tudtára?
2016. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%

Vicc. :D

2 éve nem éled ki a szexualitásodat, nem illetek össze. Mondd el neki még 1x és maximum 2x, ha nem megy akkor hagyd. Olyan partnert vagy barátot keress akivel összeilletek.

2016. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha két év alatt még a próbáig sem jutott el, akkor sok sikerre a jövőben sem számíthatsz!
2016. okt. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Én a helyedben nem mondanám el. Amikor tudom, hogy nemsokára hazaér, betömném a számat az egyik bugyimmal, leragasztanám széles ragasztóval. Kikötözném a lábam, bekötném a szemem és a kezeimet is kikötözném. Ha vannak olyan kellékeid, mint pl. korbács, azokat előtte tedd oda magad mellé. Esetleg egy üzenetet hagyhatsz, hogy na most aztán kiélheti magát a mocskos kis k_rváján.


23/L

2016. okt. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Oszt elképzelem a szitut, mikor a kollégájával jön haza a pasija és meglátják kikötözve, bugyival a szájában teljesen kitárulkozva a nőt. :)
2016. okt. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4-es jól leírta, ha erre nem venné a lapot, és nem tépne szét akkor ő nem az a típus..

amúgy húzd az agyát szex közben, kezd el te a játékot, pl súgd a fülébe, hogy "csinálj belőlem r-i-b-a-n-c-o-t" vagy "rossz kislány voltam büntess meg"..

2016. okt. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Aranyom nyisd ki a szád!!!! 22 L
2016. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7/7 ha kinyitja a száját nyomban betömik :D:D:D:D:
2016. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. És ha a fogát tömik be, az lesz csak az igazi szadómazó!
2016. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!