Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szerintetek mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szerintetek mikor számít egy pasi harisnyafétisesnek? Vélemény?

Figyelt kérdés
Amikor tetszik neki, ha harisnyában van egy csaj, vagy amikor már fel is veszi, viselni akarja?

2016. okt. 25. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Az élet nagy kérdései

...az még oké hogy akarja hogy viselje a másik, de hogy ő akarja viselni az már nem százas. Kerülném

2016. okt. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gáz ha viselni akarja :D tütüt is fog mellé felvenni?

Az szomorú ha ő akarja a nőies dolgokat képviselni, viselni pl egy párkapcsoaltban.

2016. okt. 25. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es, mi az a tütü? :D
2016. okt. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-as: én az autókat hívtam így kiskoromban, de nem vagyok benne biztos, hogy erre gondolt...
2016. okt. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es! Na meg piros csipkés tangát.
2016. okt. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

na ezzel van egy napokban történt sztorim.

Neten ismerkedtem meg egy sráccal, mindenáron azt akarta, hogy miniszoknyát, harisnyát, magassarkút viseljek. AZt mondta ha kell, vesz nekem harisnyát, csak vegyem fel. HOzzá teszem, messze áll tőlem ez a viselet, pedig szeretem a csinos ruhákat...

Mondom, utánam ne a miniszoknya/harisnya/magassarkú miatt forduljanak meg az utcán! Hanem, jaj de jó öltözködése van, vagy kisugárzása, vagy szép mosolya!

Ha azt kérné vegyek fel mama bugyit gumicsizmával, oké, benne vagyok bármiben, de ne akarjon rámerőltetni semmit!

25/L

2016. okt. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Fiukent ha ilyen kenyszerem lenne h noi ruhaban legyek lehet nem is hetero hanem meleg vagyok. Esku sztem ah nem komplett es gondolkozzon el mire izgul fel.
2017. máj. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es nyugi, anélkül is nézhetnek melegnek, én melegnek nézem akik gyakran fiúkkal vannak, együtt lófrálnak, nőkkel meg nem.

Sok férfi kinézetre is mutat melegekre jellemzőt, haj, beszéd, kinézet miatt.

Egyébként fura miért párosítják többen a férfi harisnyaviselést a melegséggel. Ez olyan mint az óvodában, iskolában valakire rászállnak és gúnyolják, nevetségessé teszik.

Sok felnőtt is ilyen, olyan jelentéktelen dolgot mint a harisnya, óriási dolognak tartják, mintha ők is harisnya fétisesek lennének.

2017. máj. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!