Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ha tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha tényleg aszexuális a barátnőm?

Figyelt kérdés
Régebb tettem fel hasonló kérdést azóta kiderült hogy tényleg az...màrmint minden jel arra mutat.Na most mivel én nem vagyok az,sőt...ezért mit tudok tenni azon kívül hogy elhagyom?

#szex #barátnő #aszexualitàs
2016. okt. 26. 06:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez neked gond vagy a barátnődnek ?
2016. okt. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 bor zoltán ***** válasza:
100%
Szerintems az égvilágon semmit nem tehetsz,ugyanis ha benned megvan az igény de nála nincs akkor nem fog menni.Mondok egy hasonlatot ami talán érthetőbbé teszi,ha te szereted a festészetet az nagyon jó,de ha a párod színvak akkor egy darabig el tudod cipelni képtárakba,de minek.
2016. okt. 26. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megpróbálod megbeszélni vele a helyzetet és mindkettőtök számára elfogadható és kivitelezhető megoldást találni. Például azt, hogy ő hetente néhány alkalommal kézzel vagy orálisan kielégít, te pedig nem hánytorgatod fel neki, hogy ő vaginálisan nem akarja. Ha mindketten elég rugalmasak vagytok és egyébként, más téren jó a kapcsolatotok, működhet. Már csak azt nem tudom, hogy esetleg, ha gyereket akartok majd, azt hogyan hozzátok össze? Mesterséges megtermékenyítéssel? És ezt tényleg komolyan kérdezem.
2016. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szexelj másokkal,őt meg szeresd továbbra is,valahogy mindent meglehet oldani. Én is aszexuális vagyok,engem nem zavarna,ha masokkal szexel,csak velem ne csinálja.
2016. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Hàt ez nekem gond,neki nem...nem vagyok az a piszkàlos fajta aki àllandóan ezzel nyaggatnàm csak hàt azért na...nekem nagyon hiányzik.Sokat beszélgettünk erről mondta hogy próbàl vàltozni de ez nem így megy én tudom.Szeretem őt csak így nehéz.Hogy màssal legyek arról persze hallani se akar.Na most ha nem akarja valaki vaginàlisan attól még màshogy akarhatja?Kézzel szàjjal vagy valahogy...?
2016. okt. 26. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2016. okt. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha szexelni nem akar, akkor máshogy sem fogja akarni. Ezért is hülyeség amit az előző javasolt. Csak azért csinálná, hogy neked jó legyen. Ő nem élvezné és még az is lehet, hogy egyenesen kellemetlen lenne neki. Most komolyan te képes lennél ennek tudatában élvezni amit kapsz?
2016. okt. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"ezért mit tudok tenni azon kívül hogy elhagyom?"


Nem sokat.

2016. okt. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor miért jár egyáltalán fiúval? Miért nem csak haverok vagytok? Szerintem nem szerelmes az a baj.Majd ha valakibe az lesz (úgy látszik, beléd nem az), akkor megjön az "étvágya" a szexhez is, garantálom. És kívánom neki.
2016. okt. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért a pakliban az is benne van, hogy egyszerűen nem illetek össze. De akárhogy is, a végeredmény ugyanaz; mást kell keresned.
2016. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!