Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem kívánom a vaginát?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kívánom a vaginát? 19/F (HOSSZÚ LEÍRÁS LENT)

Figyelt kérdés

Szóval én egy 19 éves szűz srác vagyok és valószínüleg demi vagy szürke-aszexuális vagyok.


Kizárólag csak a lányok iránt vonzódom ezt most szögezzük le!

("P" lesz a vagina, mert a pu*ci jobb szó lenne de ügye akkor tőrlésre kerülne a kérdésem)


A csinos lányokért oda vagyok, de a Pt nem tartom vonzónak.


A szexet már az én korosztályomban kívánnom kéne, de én inkább csak kipróbáláss képp tenném.

Lett volna már rá alkalmam ,de fogalmam sincs miért sose éltem a lehetőséggel, sőt még a csókkal sem, és ezért is tartom magam demiszexuálisnak, mivel nem megy akárkivel.

Úgy érzem csak azzal menne aki tudja rólam ezeket a dolgokat és tisztába lenne azzal hogy ezt csak kipróbálásképp tenném, tehát nem érzelem és nem is a jó szex reményében, mivel iszonyat tapasztalatlan vagyok.


Az ismerőseim nagy csajozógépnek néznek, mert könnyen kijövök a lányokkal és szinte csak lány barátaim vannak. Az a probléma hogy senkinek se merem elmondani ezt a dolgot, egyrészt el sem hinnék, már az egyik lanynak mondtam és azt hiszi viccelek, mar az egyk baráti társaságomnak is mondtam hogy szűz vagyok és poénnak vették...

Családba tudják hogy szűz vagyok, de nem hogy miért és picit úgy érzem mint ha lenéznének ezért.

Már elakartak vinni K-hoz de en benne nem lennek soha sem egy K-val, azoktol undorodom.


Viszont egy olyan lánnyal aki tudja a teljes történetet velem kapcsolatban és benne lenne hogy kizárólag csak "kipróbálásból" megpróbálnánk azzal szerintem menne.


Idegesít hogy már nem egy alkalmat vissza utasítottam és mindig megnánom, de úgy nem megy ha nem tudja a dolgokat velem kapcsolatban, és úgy érzem nincs olyan havernőm aki ezt megértené.


Ha végig olvastad akkor köszönöm szépen, legyen további szép napod!


Aki hasonló cipőben jár lány vagy akár fiú aki beszélgetni akarna erről velem, az irjon privátba. (Fiúk persze csak szimpla beszélgetés miatt írjanak :D) (De a lányok akkor is írhatnak ha csak beszélgetni akarnak, igazából az is segítség ha van kivel erről beszélnem)



2016. okt. 27. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondlom,hogy nálad ez inkább önértékelési,önbizalom hiányos probléma.

Az nem baj,ha magához a vaginához nem vonzódsz.Én se a pasim farkához vonzódom.

Talán még annyi probléma lehet,hogy rossz közegben/társaságban vagy.

Ahogy a kérdésedből kiveszem te tipikus macsó pasikkal vagy körülvéve,akik attól érzik magukat alfa hímnek,hogy a dugással dicsekednek,te viszont egy kicsit feminimebb személyiség vagy.Ez nem azt jelenti,hogy meleg vagy vagy ilyesmi,hanem azt,hogy te érzelem központúbban gondolkozol,neked szükséged van az érzelmi biztonságra a szexhez.Szerintem ez pozitív dolog.

Én azt javaslom,hogy próbálj meg ismerkedni műveltebb lányokkal(szóval ne diszkóban próbálkozz)aztán majd meglátod,hogy mennyire passzoltok,és ha igen,akkor felhozhatod,hogy neked ilyen félelmeid vannak ezzel a dologgal kapcsolatban.

2016. okt. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Egyreszt nem jarok diszkoba mivel nem vagyok az a nagy tarsasagi leny, inkabb a kissebb tarsagot kedvelem de nem a maganyt.


Igen, korulottem nem a legjobb emberek vannak, igazabol nem erzem magam a rokonaim kozt otthon. Muveltebb lanyokkal nem tudok ismerkedni mivel magam sem vagyok az es meg meghatszani se tudom :D de nem jelent azt hogy hulye vagyok.

Es igen, elegge lelkis vagyok nagyon durvan meghozza.

Kellene egy kiindulo pont ahol tudnek uj baratokat szerezni.

Ahova jarok ott is konnyen ismerkedek, meglepodom mindig hogy a lanyok nyitnak felem de az a baj hogy nem a legmegertobb emberek talalnak meg vagy csak szexet akarnak DE ezt nem tudom kihasznalni a demiszexualitasom miatt :( es amugy akiket ott megismerek nem lesz belole semmi komoly, a beszelgetes mindegyikkel megszunt idorol idore :s

2016. okt. 27. 17:25
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül vagy demiszexuális-ha az vagy sem baj-,inkább csak nem vagy olyan, mint a korodbeli fiúk többsége. Mi lányok nem (ahogy az első válaszoló írta) egy testrészbe szeretünk bele, vannak így ezzel pasik is.

Pl. régebben csajos estén arról beszélgettünk, hogy a pénisz nem is vonzó, nem szép, nem szexi, csak egy lógó húsdarab, ritkán esztétikus. DE mind heterók vagyunk, a szexuális életünk is átlagosnak mondható, HA van olyan az életünkben, akibe szerelmesek vagyunk. Na akkor annak az illetőnek az intim testrészei mindjárt felértékelődnek;) Onnantól kezdve nincs gond. Persze sok lány van, akinek ehhez nem kell szerelem-ez sem baj, de vannak akiknek igen.

Nem lehet, hogy te is ilyen pasi vagy? Hogy esetleg csak a szerelem/nagyon erős kémia hiányzik?

Voltál már szerelmes? Ha igen, akkor már véleményed volt a szexről/vagináról? Mikor izgatott fel először a női test látványa? Próbálj meg ezekre minél jobban visszaemlékezni, hátha segít.

A szüzesség témára pedig ne görcsölj rá. Sok huszonéves szűz is van, nem gáz, nem egy betegség, csak egy állapot:) Egyébként vigyázz, mert ha túlzottan rágörcsölsz, az is gondot okozhat. Próbálj meg ezen nem agyalni, jól érezni magad a bőrödben, és ha lesz egy olyan lány, akivel jól működik köztetek a kémia, vagy szerelmes lennél, akkor tért vissza a témára-ha még lesz egyáltalán téma:)

25/L

2016. okt. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keress egy transzit.
2016. okt. 30. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ú a francba,de lennék a helyedben!Én meg csinálnám csak nincs kivel,habár egy jó osztálykirándulás keretében lett volna rá egyszer alkalmam,de az elléggé szégyellős természetem miatt nem lett belőle semmi.
2016. okt. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kicsit rossz volt olvasni, hogy attól, hogy valaki érzelemközpontúbb, már rögtön femininebb is :(

Egyébként (ezt leszámítva) szimpatikus az első válasz.

2016. okt. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

6-os,tisztában vagy a jelentésével?

Ez egyáltalán nem sértés.

Jelenleg a személyiségjegyeket úgy osztályozzák,hogy vannak férfias és vannak nőies jegyek.A férfias jegyek azok,amik a dominanciához köthetők pl az agresszió,a nőies jegyek pedig azok,amik az anyasághoz köthetőek pl az érzékenység,törődés.

Amikor azt mondom egy férfira,hogy a személyisége femininebb,akkor arra utalok,hogy több nőies tulajdonsággal rendelkezik,mint férfias,de ez nem jelenti azt,hogy homoszexuális lenne,vagy hogy a biológiai nemét ez bármiben is csorbítaná.

Én például inkább maszkulinabb nő vagyok,mert több férfiakra jellemző tulajdonságom van,de ettől függetlenül nem vagyok leszbikus,nincs bajom a biológiai nememmel,tökéletesen otthonosan mozgok a testemben,egyszerűen a személyiségjegyeim közelebb állnak a férfiaknak tulajdonított tulajdonságokhoz.

Tudni kell külön választani a társadalmi nemünket a biológiaitól.

Magyarország sajnos ebben a tekintetben nagyon le van maradva,alig találni erről a szakirodalomban valamit,a köztudatban pedig teljes a sötétség és csak előítéletek vannak.

Svédországban nem csinálnak ebből ekkora problémát. Ott az apukák simán leülnek egy kávézóban a gyerekkel a kezükben és megbeszélik az aktuális babával kapcsolatos dolgokat úgy,hogy senkinek eszébe nem jutna,hogy ettől ők kevésbé lennének férfiak.

2016. okt. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!