Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez bűncselekménynek számít,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez bűncselekménynek számít, ha az ismerősi körömből lányokról rajzolok meztelen képeket fantázia alapján?

Figyelt kérdés

Jól rajzolok és ez egy hobbim, heti pár órát foglalkozom vele. Szeretem a szép lányokat és a szexet, úgyhogy az utóbbi időben ilyen témákat rajzolok. Ne gondoljatok nagyüzemre, egy-két hét alatt mondjuk ha egy rajzot csinálok. És hát főleg az ismerősi körömből szép lányokat rajzolok le meztelenül. Olyanokat akiket valószínűleg az életben nem látok majd meztelenül, szóval pl a mellméreteiket vagy a testük pontos alakját nekem kell kitalálnom.


Ezeket NEM én rajzoltam, de kb ilyen rajzokra gondoljatok:


[link]

[link]

[link]

[link]


Azért kérdezem hogy bűn-e, mert nyilván ha egy valódi meztelen fotót mutogatnék a lányról a beleegyezése nélkül, az bűn lenne. De ez?



2016. okt. 27. 09:17
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Bele lehet kötni mindenbe!!

De ..

1.) Ne mutogasd. - vagy ha igen, az arcát takard el.

2.) Nagyon nem tudnak meghurcolni, mivel nem x ezer ember szeme látja (reméljük)!

3.) Ezt egy ügyvéd is elmondhatja, NEM Ő VAN A KÉPEN, teljes valójában, csak fikció.


Ha így rajzolsz, és az arányokat is belövöd, lehet még örülne is az illető. :D

2016. okt. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ez semmilyen formán nem esik bele a bűncselekmény kategóriájába.
2016. okt. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Kiváncsi lennék a rajzaidra. Kiváncsi lennék mennyire vagy tehetséges. Persze nem erotikus rajzokra gondolok ha van olyan.

Csak azért lennék rá kiváncsi hogy érdemes lenne-e téged esetleg támogatni.

2016. okt. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Értelek, de hidd el, nagyon alacsony költségvetésből is lehet aktmodellt fizetni.

Kérdezz utána (nehogy én beszéljek félre), hogy mennyiért állnak aktot a képzőművészetis modellek, és eldobod magad. Sztem azt még te is ki tudod gazdálkodni (legutóbbi emlékeim szerint az ezrest se érte el az óradíj, pedig ők egy egész teremnyi fiatal előtt álltak modellt). Ezen felül, találsz még olyat is, akinek meg a modellkedés a hobbyja, és ingyen is megteszi neked, ha tényleg művészetről van szó, és nem "másról".

2016. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 János Gilján ***** válasza:
Hát ez jogilag csak akkor nem minősül bűncselekménynek, ha gyorsan elküldöd itt mindenkinek a képeket felülvizsgálatra! :D
2016. okt. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Bocs, rajzokat nem fogok senkinek küldeni. Egyrészt be sincsenek scannelve (ami 5 perc munka lenne), másrészt digitális formában nem akarom terjeszteni. Pár havernak megmutattam és a jövőben is megfogom, de ennél tovább nem akarok menni.


14:

Ha egy (csinos) nőről aktot csinálnék, valószínűleg meg is akarnám őt dugni rajzolás közben vagy után.

2016. okt. 28. 10:58
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kivédhető kategória. Az arcuk nyilvános, tehát arról rajzot készíteni nem tilos. A többit a képzeleted alapján rajzolod, tehát abba nem köthet bele senki.
2016. okt. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

alapvetően nem. de ha felismerhető a modell és te ezeket a képeket valamijen módon 3fél(bárki aki nem te és a nem modell) számára hozzáférhetővé teszed az okozhat problémát.kb ugyan az mintha valakit random lefotózol aztán oda montirozol egy jó testet,és 3fél...

nem bűncselekmény,hanem szabály sértés ha nagykoru a lerajzolt lány.

ha kiskorú akkor bűncselekmény és letöltendővel jutalmazzák.

2016. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

16:

hops, akkor viszont nálad mégse a színtiszta művészet a mozgatórugó.

Oké, emlékszem, a képzőmvészetiseknél is amikor egy lányoknak nagyon tetsző srác volt az aktmodell, bizony megindult egyesek fejében a fantázia, de sosem ment senki odáig h ezt ki is mutassa (maradt a pletyka szintjén).

Művészeti körben ennek még csak a gyanúja se merül fel, bármennyire "jó" nő / srác az aktmodell.

2016. okt. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

19:

Hopp, már a kérdés leírásában leírtam hogy szeretem a szexet és a szép lányokat és ez motivál az egészre, hogy ilyen témában rajzoljak. Nem járok és nem jártam semmilyen művészeti iskolába. Gimiben volt rajz szakkör, arra jártam két évig kb 15-17 évesen, de ennyi.


Nem tartozom semmilyen művészeti körhöz, egyesülethez, csoporthoz. Egyszerűen csak szépen rajzolok és azt rajzolom ami tetszik, vagy amire gondolok. Ha mondjuk horgász vagy, akkor sem muszáj, hogy mindenféle horgászegyesületekhez csatlakozz vagy egy csomó haverod legyen, akiket a horgászaton keresztül ismertél meg.

2016. okt. 29. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!