Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti miért a s-ggfejekre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zenon kérdése:

Lányok, ti miért a s-ggfejekre gerjedtek, most komolyan?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem értem, hogy mi alapján találhatjátok vonzónak azokat a srácokat, akik kábé semmibe vesznek, leoltanak meg úgy alapból egy arcoskodó senkiháziak.

2016. okt. 28. 16:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sajnos van benne valami. Azért van így, mert az ember olyan, hogy azt akarja, amit nem kaphat meg. A többség. Persze, nem mindenki.

Szóval, ha van egy bunkó nő/pasi (mindegy melyik oldalról nézzük), akkor az úgy viselkedik veled, hogy nem foglalkozik veled, érdektelen, megbánt stb. És amiért nem kaphatod meg, nem szeret téged, még jobban vágysz rá. Eredendő bűn: Ádám és Éva esete az almával...

2016. okt. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
31%

Nocsak, nocsak...


Ilyen kérdést itt még nem tett fel senki.


Úgy látom barátocskám, hogy valaki elutasított és most ez miatt sajog a szívecskéd. Reméljük megkönnyebbültél, hogy kiírhattad magadból.


És nem, még mindig nem a bunkó, arcoskodó senkiháziakra bukunk. Vagyis a normálisabbak biztos nem!

2016. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

Ha semmibe vesznek az nem jó, viszont ha nem istenítenek meg magasztalnak az egekig csak azért mert puncim van, az rohadt jó. Nincs az mint a rendes-kedves pasiknál, hogy bókolnak ezerrel és dicsőítenek, hogy milyen szép vagyok, okos, kedves, rendes meg sorolhatnám (közben meg a fele sem igaz :D), és megfelelési kényszere lesz ettől az ember lányának, hogy ha ilyen jónak látnak, akkor illene is ilyennek lennem, meg nehogy valami rosszat tegyek vagy mondjak, mert akkor összeomlik a rólam alkotot képe. Na ilyen helyzet nem fordul elő egy olyan ember mellett, aki nem nyalja ki a seggem és azt érezteti velem, hogy egy sima átlag ember vagyok én is. Nincs mit veszíteni, nyugodtan mehetnek részemről is a beszólások meg oltások és nem kell a hercegnőt játszanom.


Amúgy nem értem mi bajuk van a "rendes pasiknak" az oltogatásokkal. Ti nem szoktatok hülyülni meg szívni egymás vérét a testvéreitekkel, barátaitokkal sem? Nem olyan ördögtől való dolog ez, mint amilyennek itt beállítjátok.

2016. okt. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Sajnos nagyon sok a személyeskedő és/vagy ironizáló válasz. De érdemi választ még nem kaptam.

Nyilvánvaló, hogy a kérdés nem rólam szól, és az is,

hogy szubjektív, milyen magatartás számít "s,ggfejnek".

Sajnálom, ha sokan magukra veszik, erről én nem tehetek.

Azért tettem ide a kérdést, mert régen voltam errefelé, de átvariálták a kategóriákat az oldalon, nekem meg egyszerűen nem volt kedvem keresgélni. Ha zavar, akkor ne válaszolj, ha akarsz, akkor érdemben! Ennyi.

2016. okt. 28. 18:50
 15/19 A kérdező kommentje:

18:27-es!


Az oltogatás nem bűn. De nem erre gondoltam.

2016. okt. 28. 18:51
 16/19 anonim ***** válasza:
Lány vagyok de szerencsére a párom nem s..ggfej.. Kedves, Őszinte, Odadó és nem egy tapló tahó p..raszt.. 22 L
2016. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mert az kell nekik aki megalázza, megveri, lehúzza, megcsalja és leköpi őket.

Nem tudom miért, nem értem én se, férfi vagyok, de ez a büdös nagy élettapasztalatom.


És hazudik, aki ennek az ellentetjét mondja.

2016. okt. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mivel valódi megnyilvánulását nem lehet tetten érni a bátorságnak a mai felállásban, marad ez a fura, elferdült pótlék. Ennél már csak a "milyen bevállalós" valóságshow-hős lehet lejjebb.
2016. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
sub vagy mazo beállítottságúak lehet hogy azokra gerjednek
2016. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!