Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan erjem el azt hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan erjem el azt hogy a baratnomnek csiklos orgazmusa legyen?

Figyelt kérdés
Milor a csiklojat izgatom az ujaimmal azt mondja h jo erzes de 5-10 mp nel nem birja tovabb es azt mondja alljak le . Azt mondta h jol csinalom es h jo erzes , mikor nyelvemmel is izgatom a csiklojat azt sem birja tovabb 10 - 15 mp-nel, en csinalom rosszul ? Vagy mi a gond ? Szoktam nyalni es kozben ujjazom is, de ekozben nem pont a csiklojat nyalom es igy kb 7-8 perc alatt el tud menni . De ha csak a csiklojat izgatom azt nrm birja . Mi lehet a gond ? Az ujjam sem szaraz es gyengeden csinalom, tul erzekeny vagy mi ?

2016. okt. 29. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szoktatok együtt maszturbálni? Mondd meg neki hogy mutassa meg hogy hogyan csinálja, hol, milyen tempóban és irányban, stb. Én se nagyon szeretem ha kézzel csinálják, a férfi keze ha nem is száraz durvább és érdesebb mint egy finom női kéz. Ha nem megfelelően csinálják akkor iszonyat kellemetlen tud lenni.


Mellesleg neki túl érzékeny a csiklója és felette kell izgatni, ezért mutassa meg hogy mit szeret.


N.

2016. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem masztiztunk egyutt ,es amugy ő ugy szokott altalanban masztizni, hogy párnán "lovagol "
2016. okt. 29. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, viszont én sem kifejezetten a csiklómat ingerlem egy bizonyos pontban, hanem körülötte. Meg aztán nőként azt tapasztalom, hogy nagyon kevés férfi tud úgy ujjal csiklót ingerelni, hogy az jó legyen. Mindig vagy nagyon egy pontban csinálják, vagy nagyon intenzíven, nagyon rányomják az ujjukat.

Szóval úgy csináld, ahogy neki jól esik.

2016. okt. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A párnán lovaglás kislánykorából eredhet. Ha ahhoz nagyon hozzászokott, lehet, hogy azért nem megy most másként. Fokozatosan kell átszoktatni. Ma 15 másodpercig izgatod, holnap húszig...Vagy: utánzod a kispárnát azzal, hogy nem direkt ingerlést adsz a csiklóra, inkább nyomássszerűt a szeméremdombra.
2016. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, hat megpróbáljuk , szeretnem igy is kielegiteni :) megy a zöldpacsi
2016. okt. 29. 18:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!