Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan takarjátok el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan takarjátok el a pasi elől a kevésbé nőies dolgaitokat?

Figyelt kérdés
Félek, hogy kiábrándul, hiszen nem vagyok mindig jó illatú és tiszta. Van, hogy alvás közben átázok, hogy bent felejtem a WC mellett a betétet vagy éppen van egy kis folyásom. Arról nem is beszélve, hogy ha mellette alszok és álmomban szellentek vagy böfizek hogyan fog rám nézni később? A foltokról nem is beszélve, amit egy nő hagyhat a saját ruháján és a tárgyakon.
2016. okt. 30. 07:46
 1/5 H_Vivien ***** válasza:
100%

Hogyhogy hogyan? Mi ez a kérdés? Hány éves vagy Te?

A válaszok:

Nem vagy mindig jó illatú és tiszta.

Fürödj és használj izzadásgátlót, csodákra képes.

Van, hogy átázol.

Minden nővel megesett már, főleg, ha erős a menstruációs vérzése, velem is megtörtént már. És? Felkelsz, zuhanyzás, átöltözés, ágyneműhúzás, kimosás és kész. A férfiak tisztában vannak vele, hogy van ilyen, ettől nem leszel kevesebb.

A betétre meg figyelj oda, hogy ne hagyd ott. Tegyél kukát a wc mellé és dobd vele rögtön.

Sok nőnek van folyása, erre találták ki a tisztaságibetét.

Az éjszakai szellentés pedig normális dolog, hiszen ha alszol elernyednek az izmaid, az is. Jobb esetben a párod is alszik és nem hallja, amúgy pedig nem foglalkoznak ilyennel, természetes dolog.

Milyen foltokra gondolsz, amit tárgyakon hagysz? Ezt nem értem...

Ne gondold túl ezeket a dolgokat. Kivéve a tisztálkodást, azt nyugodtan túlgondolhatod, tisztálkodni kell és nem leszel büdös.

2016. okt. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a WC -ben van kis kuka Így nem felejtem a WC mellett a betétet vagy a tampont.. minden kis és nagy wc után pluszban nedves intimtörlőkendőt használok.. Az ágyban mikor megvan teszek magam alá egy kis törölközőt amit másra nem használok, hogy ha véletlenül baleset lenne akkor ne az ágynemű legyen olyan. Többször le mosakszom és intimmosakodót használok. Nálunk a szellentés és a böfi nem jelent gondot. Alvás közben el ernyednek az izmok és nem tudsz ezzel mit tenni a puki az egy természetes dolog.. Böfi is.. Ha sok a gyomorsavad akkor egyél kekszet.. és nem fogsz annyit büfizni.. Meg kerüld a szénsavas italokat ha ennyire zavar a dolog. Nyugodj meg a párod is szokott szellebteni és büfizni az egészséges bélmüködést és emésztést jelenti.. Persze aki sokat büfizik meg szellent annál lehet emésztési probléma.. De nyugi nem ciki... 22 L
2016. okt. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy?:D Ez kb az a szint, hogy jajj mi lesz h megtudja hogy én is ember vagyok aki kakil, szellent meg néha leeszi magát? Persze az ember legyen akár férfi, akár nő igyekszik rendezett lenni, de azért komoly felnőtt kapcsolatokban ilyenekből nem szokott gond lenni.
2016. okt. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem használsz tampont?Én amióta azt használom,soha nem áztam át,előtte betéttel kb napi szinten,mikor megvolt...amúgy meg ilyen dolgok miatt ne parázz,ha rendesen tisztálkodsz,használsz izzadásgátlót,parfümöt stb,a többi nem rajtad áll.
2016. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ezt még olvasni is undorító.
2016. okt. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!