Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A tanár diák szexkapcsolatról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanár diák szexkapcsolatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem etikus
2016. okt. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem etikis. A tanar visszaelhet a helyzetevel, szoval en nem tartom tul ertelmes dolognak a diak reszerol, ha belemegy.
2016. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ha magán tanár akkor semmi kivetnivalóm ellene.
2016. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Jó volt, de az egyetemen szégyelltem. Fel is mondtam emiatt.
2016. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak diákok, akik a jobb jegyért erre is hajlandók.
2016. okt. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem nincs problémám vele, ha közös megegyezésen alapul a dolog. Egyébként nem is az a tipikus szerintem, hogy kivénhedt faszik ráhajtanak a 14 éves kislányokra, hanem egyrészt a korkülönbség kisebb általában, másrészt sokszor egy fiatal tanárnőről és egy érett, 17-18 éves fiúdiákjáról van szó.
2016. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt 😃

Imádtam, az ezzel járó izgalmakat. A bujkálást, titkos mosolyokat a folyosón stb.

Bár közvetlenül nem tanított már engem, de egyszer kétszer helyettesíteni volt bent, ami irtó izgató volt.

A legszebb fél évem volt.


Sajnos a bújócska után( végeztem a sulival és felvállaltuk) már nem volt olyan izgalmas a kapcsolat. Valahogy eltűnt az a tűz. Így egy újabb fél év múlva szakítounk.

De a mai napig beszélünk egy pár szót ha találkozunk.

Én akkor 20 ő 30 volt

2016. okt. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Engem izgatna. Bár igaz, hogy nem etikus, de mégis a tudat, hogy bújkálnotok és titkolóznotok kell, nagyon izgalmas tud lenni.

Kipróbálnám, mondjuk egy helyes matektanárra, hogy a kellemeset össze tudjam kötni a hasznossal.

Mosdjuk az osztálytásraim bztosan nagyot néznének, hogy mennyit javult az év végéra az átlagom matekből. :))

2016. okt. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!