Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan küzdhetném le magamban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetném le magamban ezt az egészet? Hogyan tudnám magam picit jobban önmegtartóztatni?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, van egy barátnőm 2 hónapja. Nagyon az elején vagyunk egy kapcsolatnak, többször csókolóztunk, de ennyi volt eddig köztünk. Ő fiatalabb, 16 éves. Nagyon jó vele lenni, de ma Nála voltunk este és kicsit hevesebben csókolóztunk, volt tipi-tapi is és egyszer csak átfutott rajtam az az érzés, nem akartam elhinni, de mikor haza jöttem és benéztem oda, éreztem, hogy az alsóm még nedves volt, tehát orgazmusom volt a smártól. Halottam már olyanról, hogy a fiúknak könnyebben megy ez és akár ruhán keresztül, ,,szárazon" is megtörténhet, de most nagyon cikin érzem magam. Nem akarom elrontani és elsietni, úgy érzem, hogy szeretem Őt, fiatal is még 1 kicsit, nekem meg ez az 1. kapcsolatom lánnyal, vele volt meg az 1. csók és én nagyon vissza fogott vagyok ebben a témában. Szerintem a dologból nem vett észre semmit, de mit tehetnék, hogy ez ne történjen meg újra? Hogyan lehetek túl a bűntudaton?

2016. okt. 30. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

" de mikor haza jöttem és benéztem oda, éreztem, hogy az alsóm még nedves volt," - annó nekem is ez volt az első csajszinál

"tehát orgazmusom volt a smártól" - azt érezted volna. Ez csak előváladék volt

" de most nagyon cikin érzem magam. " - Csak előváladék. Imételem, első csajnál nekem is ez volt. Tömd ki a gatyád zsepivel, azt jólvan. Ja, és: ÉLVEZD KI

"Nem akarom elrontani és elsietni," - HELYES

" Szerintem a dologból nem vett észre semmit, de mit tehetnék, hogy ez ne történjen meg újra?" - verd ki előtte. és zsebkendő!

"Hogyan lehetek túl a bűntudaton?" - az meg tök felesleges

2016. okt. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SIDLER22 ***** válasza:
Mármint hogy verje ki előtte? :D Ő előte vagy még mielőtt találkoznának? :D
2016. okt. 31. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nőként írom: NE legyen bűntudatod, az csak ront a helyzeten. Miért szégyellnéd a természetes testi működésed? A szex előtti intimitás pontosan arról szól, hogy megtapasztaljátok egymással a szexuális izgalom különböző fokozatait, ez teljesen NORMÁLIS!
2016. okt. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!