Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretek masztizni es szopni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek masztizni es szopni magam lányok előtt, lányok Ti élveznétek?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat ha masztizhatok lányok előtt, főleg ha megkérnek hogy kapjam be a makkomat előttük. Nem tudom teljesen, de nagyon izgató tudni hogy néznek és beinditja őket. Lányok, ti mit szólnátok ha ilyet látnátok? Sosem mertem még teljesen végigcsinálni.

2016. nov. 1. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Küldj egy képet az önszopásról.
2016. nov. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vannak lányok akik buknak erre, sőt, vannak fiúk is akiket izgat efféle látvány :)
2016. nov. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az exem le tudta szopni magát. és nem csak a makkot. 22 L
2016. nov. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 és neked milyen élmény volt így látni?
2016. nov. 1. 12:57
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj végigcsinálni, mert ez bejön a lányoknak. :) Én is szopom magam rendszeresen, és eddig minden barátnőmnek megmutattam. :) Mindegyiknek tetszett, és több is volt aki utána rendszeresen kérte is, hogy szopjam magam előttük. :) Volt amikor végigcsinálhattam, de volt amikor a barátnő fejezte be, vagy pl közösen. Az is izgi, amikor a számba élvezek, és utána úgy csókolózunk, hogy nem nyelem le, hanem a spermával játszadozunk közben a nyelvünkkel. :)
2016. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja és érdemes nyújtani, mert akkor mélyebben is be tudod majd kapni a farkad, nemcsak a makkod. :)
2016. nov. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Lányok, ti hogy álltok a témához?
2016. nov. 2. 15:10
 8/8 anonim ***** válasza:
mutasd.
2016. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!