Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok nektek miért jobb az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok nektek miért jobb az anál szex? Lányok más is van úgy rajtam kívül hogy csak az anál szexel tud elélvezni és/vagy csikló izgatással?

Figyelt kérdés
2016. nov. 1. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Ne tegyél fel állító kérdést kérlek. Súlyos érvelési/fogalmazásbeli hiba. Van, akinek jobb, de kétlem hogy ezt így ki lehetne jelenteni az összes srácra.
2016. nov. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Nem jobb.

De még ha jobb is lenne, számomra fontosabb, hogy a szerelmemnek is jó legyen. Egyszerűen nem tudom azt élvezni, amiről tudom, hogy neki nem jó.

Az, hogy te egy önző marhával van együtt, az meg a te problémád, nem kéne ebből messzemenő általánosításokat levonni.

2016. nov. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Önző? Ház most írtam le hogy csak az anállal tudok elmenni meg a csikló izgatással
2016. nov. 1. 22:04
 4/10 anonim ***** válasza:
93%

Hát nálam ez úgy van, hogy csak és kizárólag a mostani barátnőmmel csináltam popsiba. Igazából kíváncsi voltam rá, de nem volt ez a fétisem, nála szintén, csak tudtam, hogy fél tőle, ezért nem erőltettem. Viszont egyszer összehoztuk. Nem feltétlenül azért volt jobb nekem, mert ott szűkebb volt. Azért volt fenomenális, mert olyan szintű bizalmat éreztem a barátnőmtől, hogy szavakba nem tudom önteni. Soha, senkinek nem engedte meg, nem tartott rá alkalmasnak, csak engem. Ez azért jó érzés, na :)

Szóval azt nem tudom, hogy kalandokban mi a jó az análban, párkapcsolatban viszont a példámban leírtam, hogy mi a nagyon jó. 23/F

2016. nov. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Hát én tudom a titkot egy ideje, amivel hüvelyi orgazmust is el lehet érni 100%-os biztonsággal. Azóta minden barátnőmnél működött. Persze azért kíváncsi lennék arra az anális orgazmusra is. Még nem láttam lányt így eljutni a csúcsra :)
2016. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%

Izgat hogy a masik lyukba tegyem es amugy meg imadom a popsikat bar nem nemvolt szerencsem kiprobalni :/

20/F

2016. nov. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Lassmich Ruhe ***** válasza:
46%

Nem feltétlenül jobb, ez egy több-ismeretlenes egyenlet. Múlik a nőn, a férfin, részletesebb bontásban a lyukon, a dákón, az érzelmi hátteren, a sexuális fantáziákon, a higiénián, meg még ezer egyéb tényezőn.

Ha Neked így jó, és őt ez nem zavarja, akkor nem értem mi lehet a probléma, mondjuk én a részéről mindenképpen erőltetném, hogy megtanuld a hüvelyi orgazmust (is).

2016. nov. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Bárcsak ilyen nőm lenne !!!
2016. nov. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Személyem szerint a bizalom és az intimitás izgató az anál szexben.)

Sokan vannak nők akik együtt anállal-csiklóval tudnak csak rendesen orgazmushoz jutni. Egyszerűen bent kell lenni a popsiba valaminek ami kellemesen nyom és feszít vagy mozgolódik. Nem tudom hogy miért van így, a barátnőm azt mondja hogy mert nyomja a hüvelyfalát, ott valami pontot amitől könnyebb lesz az orgazmus. Nekünk van egy olyan kis olcsó anál ballon akkora mint egy mutatóujj azt be lehet pontosan állítani hogy milyen mélyre és keményre kell felpumpálni.

2016. dec. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
76%
Háát nekem egyáltalán neem jobb. Közel sem jöhet egy meleg, puha, nedves puncihoz, miről beszélsz :D
2017. máj. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!