Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok és ti hogyan vélekedtek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok és ti hogyan vélekedtek az orálról?

Figyelt kérdés
Ha ti megtestitek akkor a fiú is tegye meg? És ha nem teszi meg, mert megalázónak érzi, de ti megcsinaljatok? (Én igen is szeretek nyalni)

2016. nov. 1. 22:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szükséges jó!!!!
2016. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Megalázónak érzi????

Ilyet még nem hallottam...

2016. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerelmes érzéki kapcsolatban, olyan társsal akiben megbízom és teljesen átadható testben és lélekben.

Más esetben egy kézfogás is sok... ismeretlennel.

2016. nov. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Én hallottam olyan emberről, aki azt mondta, hogy ő megalázónak érzi, és nem csinálja, de elvárja a másiktól.


Én azon az állásponton vagyok, hogy tiszteletben kell tartani a másik álláspontját az orálról, hogy ő csinálja-e, de egyik fél sem szabad, hogy elvárja.


Jómagam imádom hallani, ahol élvezi a párom, amit művelek vele, mert érte élek, az ágyban mindenem az övé, de nem szeretem, (illetve nem szeretném hogy) ha nékem csinálja.

Nem tudom, számomra ront az összképen valamiért, pedig agyilag fölfogom, hogy nem így kéne látnom, de nem tudok másképp nézni a dologra :/


25/L

2016. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

4-es miért ne várhatná el egyik fél se az orált?

Én férfi vagyok és elvárom. A nők is sok mindent elvárnak, ha valamiben nem felelünk meg akkor vagy esélyünk sincs kapcsolatra vagy később szakítanak. Na ha a barátnőm nem hajlandó szopni akkor az nekem is szakítóok lenne, ennyi.

2016. nov. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
Én pl nem szeretem ha engem nyalnak de szeretek szopni így aztán nem érzem megalázónak egyáltalán
2016. nov. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ObyR-NXLp4s


Ezt néztem meg valamelyik nap épp

2016. nov. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Van olyan férfi, aki megalazonak érzi,es egyáltalán nem.

Azok általában önző senkiháziak.

Én úgy gondolom, akárkinek nem, egy egyejszakas kalandnal biztosan nem, de egy komoly kapcsolatban igen.

2016. nov. 2. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#8 voltam és F
2016. nov. 2. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Én hallottam olyan emberről, aki azt mondta, hogy ő megalázónak érzi, és nem csinálja, de elvárja a másiktól."


Az ilyen fog sírni, hogy kirúgták a francba.

2016. nov. 2. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!