Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy csókoltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy csókoltok, illetve hogy szeretitek?

Figyelt kérdés
Én például azt figyeltem meg, hogy nagyon szeretnek harapdálni. De ez kevés esetben hat rám izgatóként, mert elég sokan harapnak erőteljesen, míg én ezt a dolgot inkább nélkülözöm.

2016. nov. 2. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt barátom szeretett harapdálni, meg szerette volna ha harapdálom, nekem se tetszett, csak a kedvéért csináltam néha. Amúgy nem igen lehet leírni mit szeretek...a túl sok nyálat pl nem, meg azt se ha a partner nyelve bejárja az egész számat, főleg ha a fogamat is elkezdi nyalogatni, meg azt se szeretem ha a számon kívül is tiszta nyál leszek. Természetesen amit nem szeretek kapni azt nem szeretem adni se:D Szeretem a fokozatosságot, a változatosságot, ha kezdetben a nyelvek még nem szállnak be, csak a szájak "harapdálják" egymást, játszadoznak. De azért hangulat függő is hogy épp mi esik jól meg én hogy csinálom:D
2016. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lassan csókolok és a nyelvemet sem szeretem teljesen át dugni. Harapni én is szeretek de csak óvatosan. 20/L
2016. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy az ajak szívást is szoktam.
2016. nov. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!