Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért mond ilyenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért mond ilyeneket? 18l

Figyelt kérdés
Nem járunk nagyon nincs köztünk semmi csak barátság de folyamatosan bókol meg viccelődik meg olyanokat mond hogy szép vagyok és valamiért folyamatosan azt kérdezi hogy mikor szexeltem utoljára... Szerintetek csak meg akar húzni?
2016. nov. 2. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy összejönne veled és úgy akar veled lefeküdni
2016. nov. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 RRR ***** válasza:
100%

a "csak" nem biztos

de hogy megakar az tuti!

2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elképzelhető.. mint ahogy az is, hogy komolyabban is érdekelnéd. Szerintem ha ő is érdekel téged ilyen téren, akkor hagyd a köntörfalazást, és játssz nyílt lapokkal. Kérdezz rá, hogy mit szeretne elérni.
2016. nov. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem is ezt csinálta annó egy nős pasi,folyton húzta az agyam,de sosem volt köztünk semmi,csak szívatott
2016. nov. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
azért mert jó alaposan megakar farkalni, kíváncsi.
2016. nov. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Deflohelp ***** válasza:
Így működnek a fiúk.
2016. nov. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!