Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön az erőszakos szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön az erőszakos szex?

Figyelt kérdés
Véleményekre vagyok kíváncsi,ne legyen személyeskedés.
2016. nov. 3. 03:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ilyenre gondolok: [link]
2016. nov. 3. 03:04
 2/12 anonim ***** válasza:
35%
A megjátszott erőszak olyan partnerrel, akiben teljesen megbízol nagyon izgató nekem. Ilyen körülmények között még ennél erőszakosabb is bejön. Nekem alap, hogy keményebb szexnél bilincs, szembekötő kerül a csajra. Férfiként szoktam arról is fantáziálni, több nálam erősebb testalkatú pasas elkap és keményeen megrak. De keménykötésű csajok is jöhetnek, akik könyörtelenül rá kényszerítik az akaratukat és kíméletlenül végigcsinálják, ami jól esik nekik.
2016. nov. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

egy bizonyos szintig igen. de nem lennék képes fájdalmat okozni annak akit szeretek.

de igazából egy vadidegen csajnak sem verném véresre a fenekét, csak mert jólesik...

25/F

2016. nov. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Jó hogy.
2016. nov. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
én csak durván szeretem, nagyon ritkán 2-3 havonta kb. 1 érzéki szeretkezés de amúgy én igénylem a durvulást ha aláznak és ilyesmi! 41N
2016. nov. 3. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Nem jön be.. Sajnos éltem már meg erőszakot.. Szóval aki tudja és átélte, hogy milyen az amikor nem játékból csinálják az nem fogja szeretni így.. 22 L
2016. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelmemmel játékból igen. :)

Amúgy irtózom az erőszaktól.

2016. nov. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%
Igen. 22/l
2016. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A párommal, akiben megbízok és ha azt mondom neki hogy hagyja abba akkor abba hagyja , vele igen, mert megbízok benne. De magát az erőszakot nagyon nem szeretem, az ütésektől pedig félek, rossz emlék miatt. 21L
2016. nov. 3. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!