Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Akik sok pasival szexelte...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Akik sok pasival szexeltek, ti a 15 cm-es péniszt már meg sem éreztek?

Figyelt kérdés

ugyertem h ha beteszik nektek akk olyan mintha egy kis ujj mozogna bennetek?

vagy élvezitek azt is,nem kell hozzá 20 cm-es farok? :)


2016. nov. 6. 09:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
28%
18 alatt meg se érzem,de a vastagsága is sokat számit!
2016. nov. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
De bírom az olyan nőket akik esküsznek hogy nekik csak a nagy jó meg legalább legyen 18cm, de amikor beverik nekik félig, egyből jajgatnak hogy fáj a méhszájuk, meg hogy "ne nyomd be tövig". Ki érti ezt?
2016. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%

gyik annyira nem mérvadó ilyen szempontból

a nők fele fiú vagy férfi...

Meg persze mindenkinek 18-20 centis farka van, az átlag szerint meg 15 a magyaroké, eszerint pedig a férfiak felének 10-12 centis a farka a másiknak meg 20.

2016. nov. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy, hogy a partnerek számábol akarsz következtetni a pi-a méretére? Valld be, hogy 12 alatti!
2016. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Az átlagos hüvely 8-10cm. Szóval az ilyen "18-20 centis fax a minimum ami nekem elég" hozzászólásokat finoman szólva is fenntartással kezelem. Főleg itt a GYKn ahol a látogató közönség nagy részének még semmi szexuális tapasztalata sincs és képes a legalapvetőbb kérdéseket is feltenni. Ezek csak trollok.
2016. nov. 6. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Illetlen Levesek 4 ***** válasza:
5%
Na, megjöttek sírni a tízcentisek. A hüvely tágul. Nem csak szélességre, hanem hosszára is. Persze ehhez megfelelően fel kell izgatni a nőt, ezért van, hogy a 12 centis farkatokat nem tudjátok tövig betolni. (Vagy csak a csaj undorodik tőle.)
2016. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
# 2 És mindenki aki azt mondja hogy a nőknek fáj a nagy méret stb. Ezt min d olyan pasik mondják akiknek kicsi a farkuk! ÉS ezzel akarják nyugtatni magukat :D Meg persze az irígység beszél belőlük! És ez igaz az olyan csajokra is akiknek kis méretű pasi jutott. Minden csaj a nagy méretet szereti! És én már voltam szűz fiatal lányokkal is! ÉS még se jajgattak amikor be nyomtam nekik a 19centis farkam! De ha béna a pasi akkor tud fájdalmat okozni 15 centivel is!
2016. nov. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
86%

Akkor én vagyok a fehér holló, nekem a 18 cm már szinte be se megy.

Bár szerintem a legalapvetőbb probléma, hogy mindenki jóval nagyobbat mond, vagy a fenekétől méri, és akkor persze hogy több :D

Tény hogy még senkit sem támadtam le centivel vagy vonalzóval, de a kezemmel vett méretet már mértem le itthon nemegyszer (hogy meddig ért a tenyeremben, az ujjaimon), és így az átlag csak 12-15 cm, még annál is aki 20-at mond :D

2016. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 icu75 ***** válasza:
85%
Nekem tökéletesen megfelel ez a méret. Szültem is és voltam nagyobb mérettel rendelkező férfival is. Aki a nagyobb méretet preferálja,az nem a partnerek számától függ,az genetikailag mindig is tágabb volt.
2016. nov. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

ált. idomul a pasi méretéhez a csaj

mivel a hüvely rugalmas

alapban 8.10cm mély de izgalmi állapotban 15-18cm is lehet


akinek nagy volt előtte a partnere annak is hozzáidomul a kisebbhez és fordítva


az irreleváns dolog h mennyi partnere van volt egy nőnek ugyanis nem lehet szétdugni egy nőt sem

ahogy a pasik farka sem kopik el a használattól

2016. nov. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!