Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nagy domború mellbimbó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagy domború mellbimbó széles udvarral érzékeny nektek? ( Akinek ez van ) Ezt imádom és azt tapasztaltam a viselője szenvedélyes gátlástalan perszóna .

Figyelt kérdés
ritkaság , élvezet , izgalom , csábítás , különlegesség,
2016. nov. 6. 12:43
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem tobbnyire erzeketlen ugyhogy bukta
2016. nov. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Sem a mellbimbó kinézete és annak érzékenysége között, sem a mell érzékenysége és/vagy kinézete és a szenvedélyesség között.
2016. nov. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem igen, szeretem is, ha foglalkoznak vele és valóban akadnak mocskosul perverz és gátlástalan gondolataim. :) Hogy aztán ez tettekben miként nyilvánul meg, az nyilván partnerfüggő.


Mindenesetre jó olvasni, hogy akadnak, akiknek a nagy bimbóudvar is őszintén tetszik, mert azt tapasztaltam, hogy csak egy bizonyos rétegnek jön be, a többi férfi max. elfogadja.


Arról nem is beszélve, hogy a csapból is a kis bimbóudvarú mellek folynak, gondolom ez számít általánosan elfogadottnak és esztétikusnak. Ízlések és pofonok ide vagy oda, a nagy bimbóudvar - noha elvileg nőiesebbnek számít, mint a kicsi - valóban furán veszi ki magát, pláne kisebb, A vagy B kosaras melleken. Mondjuk személy szerint, a nagyokhoz még passzol is.


Ezért aztán én is sokáig önértékelési zavarral küzdöttem, aztán időközben, hogy, hogy nem, benőtt a fejem lágya, vagy csak szimplán megváltozott a szemléletmódom, passz, mindenesetre megtanultam úgy-ahogy elfogadni őket. Kissé talán furák, de legalább különlegesek (nem feltétlenül rossz értelemben) és érzékenyek, ez is valami. :)

2016. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én rabja vagyok a hatalmas bimbóudvarral rendelkező melleknek. Sokat beszélgettem erről más férfiakkal is, de a többség azt mondta, hogy a "párizsi" méretű mellbimbók undorítóak. Ettől függetlenül nekem nagyon tetszik és kívánatosnak találom őket.
2016. nov. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!