Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mi az a súly egy lánynál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az a súly egy lánynál/nőnél ami miatt biztosan nem járnátok vagy feküdnétek le vele?

Figyelt kérdés
Maximum súly? És mennyi a minimum?
2016. nov. 6. 16:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2 tonna
2016. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
27%

Maximum kb 65-70 kilós lánnyal nem járnék. De ha csak szexről van szó, akkor belefér még több is.

Minimum meg olyan 45 kg.

2016. nov. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80kilo. 79ig ha széen elolszi rjta és amgas akkor nem para
2016. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
És aki 44kg?
2016. nov. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4 Azért írtam úgy, hogy körülbelül.
2016. nov. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Lányok is válaszolhatnak,hogy nekik mennyi a max/minimum egy férfinál.
2016. nov. 6. 16:10
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök változó a pasiknál, kinek mi jön be,nem lehet általánosítani.

Vannak,akiknek a kifejezetten kövér/duci nők a gyengéi, van,akinek már a 60 kg is sok, van, aki szereti ha egy nő vékony,de formás a megfelelő helyeken (szerintem ez a legáltalánosabb), van aki kifejezetten a csont-sovány lányokat szereti,akiknek alig van melle,pici a popsija,stb.

2016. nov. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pasikban az átlagosabb testalkat jön be, amin van egy kis izom,de nem kigyúrt, olyan 75-80 kg között. (páromból indultam ki. :) szóval a minimum olyan 70 a max. mondjuk 90) De ez a súly nem "kikötés" függ attól,hogy milyen a testalkata, mennyire magas blabla. :D

23L

2016. nov. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én az átlag vagy vékony testalkatú pasikat preferálom (nem a páva, ecsetfejű kis taknyosokra gondolok). 24L
2016. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%

Szeretem az izmos pasikat, de aki nagyon ki van gyúrva és minden porcikája olyan, mintha meg lenne rajzolva azt már nem annyira. A szobortestű pasik feszélyeznek. Minimum súlynak olyan 70-75öt mondanék de ez csak egy szám. Ismerek 110 kilós sportoló srácot is akin ez meg sem látszik. Szóval én is testalkatban gondolkozok, nem kilókban! Plusz azért szeretem ha picit nagyobb nálam. Átlagos/férfias alkat számomra a befutó.

20L

2016. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!