Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen nemű szexuálpszichológu...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nemű szexuálpszichológushoz jobb fordulni nőként?

Figyelt kérdés
2016. nov. 7. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Akiben jobban megbízol.
2016. nov. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lemaradt: nem tudom, hogy a férfi jó ötlet-e, ha eleve félek a férfiaktól. Női szexuálterapeutához menni, pedig azért félek, mert félek attól, hogy biszexuális is vagyok egyéb problémák mellett.
2016. nov. 7. 12:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik nemmel tudsz jobban beszélni a problémádról? Attól hogy biszexuális vagy nem jelent gondot. Nem fog másképp nézni rád nem fogja zavarni hisz szakmai szemmel tekint az esetedre. Leszbikus lány is megy női szexuálpszichológushoz. És nincs belőle gond. 22 L
2016. nov. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 October15 ***** válasza:
Ugyan az a munkájuk innentől kezdve pedig ahhoz amelyikkel neked éppen egyszerűbb.
2016. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, a pszichológusok fel vannak rá készülve. Akihez én jártam (nem szexuálpszichológus, hanem pszichoterapeuta), neki voltak, vannak meleg és biszexuális páciensei is.
2016. nov. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!