Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a barátnőmet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Szexen kívül sehogy sem tudom kielégíteni, amikor szexelünk mindig van orgazmusa gyakran nagyon rövid időn belül. Amikor ujjazom vagy a csiklóját simogatom vagy mindkettő egyszerre, akkor meg semmi. Csiklója simogatásával még soha sem sikerült semmilyen eredményt elérnem (még közel sem jártam ahhoz, hogy orgazmusa legyen, hosszú idő után sem) , pedig mindenféle technikát kipróbáltam. Ujjazással szintén semmi eredmény, amikor ujjazom és nyalom egyszerre állítólag jó neki, de azt mondja nem tud "elmenni", de nem az én hibám, mert nagyon jó érzés neki. Amikor már ott vagyunk, hogy orgazmusa lenne mindig vesz egy nagy levegőt és mintha szorítana... mindene megfeszül a fejemhez nyomja a combját és ezt eljátsszuk párszor amíg ki nem fárad és a vége mindig az, hogy nem megy neki, de nem tudja mi a baj... ez elején azt hittem, hogy normális, hogy szoknunk kell egymást meg ilyenek... de így a kb 20 ilyen próbálkozás után nem értem már mi lehet a baj. Szex közben simán megy neki a dolog (nem kérek olyan válaszokat, hogy lehet csak megjátsza, mert nem). Valaki lány aki szintén ilyen helyzetben van vagy volt és sikerült megoldania kérlek segítsen, mert nagyon rossz érzés, hogy nem tudom "boldoggá" tenni és nem tudom miért.


19/F


2016. nov. 9. 01:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ujjazásról nem tudok nyilatkozni mert utálom viszont ha a csikló izgatásnál önmagának tud örömet szerezni akkor érdemes lenne egyszer megmutatnia ő hogy csinálja hol hány ujjal kéz éllel vagy mivel csinálja milyen erővel milyen gyorsan stb. A nyaláshoz azért nem tudok túl sokat hozzáfűzni mert egyrészt szerintem ha tudod hol izgasd kézzel akkor nyelvel is menni fog másrészt nálunk azzal soha nem volt gond. Gondolom óriási segítség voltam... de azért remélem mondtam valami használhatót.
2016. nov. 9. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szenvedéllyel
2016. nov. 9. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az egyes véleményét osztom.

Ha szokott maszturbálni a barátnőd, akkor tanítson meg téged is arra, hogy mit kell csinálnod a csiklójával, hogy jó legyen neki.

Mindezt leszámítva viszont nem értem a gondodat. A nyalakodást használd előjátéknak, és mikor már jól felizgattad, akkor szexeljetek és ha úgy simán el tud élvezni, akkor hol van a probléma?

Rengeteg pár küzd azzal, hogy szex közben nem tud elélvezni a lány. Az már sokkal nagyobb gond szerintem. Te még a jobbik helyzetben vagy.

2016. nov. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdésfeltevés. Kielégíted a barátnődet valóában, csak az oráltól és az ujjazástól nem élvez el. Ezt meg kell tanulni.. feltételezem ő si elég fiatal, mint te... fejben át kell kapcsolni, azért szorítja be magát, mert úgy könnyebb átmenni, aztán ráparázik, vagy nem tud eléggé koncentrálni sé ezért nem sikerül. Fontos szerintem még az, hogyha jó neki (az ujjazás, nyalás) és már szorítgatja magát, akkor ne változtass azon hogy mit csinálsz, maradjon ugyanaz a stimuláció, és ő majd fejben "átkapcsolja".
2016. nov. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok, a kapcsolat elején én sem tudtam elmenni attól, hogy nyalt és/vagy ujjazott.. engem személy szerint az zavart, hogy nézett közben.. :D Lehet hülyén hangzik, de mikor mondtam neki, hogy ne figyeljen folyamatosan akkor el tudtam magam engedni.. persze nehezen ment neki hogy ne engem skubizzon közbe, de így volt orgazmusom.


Lehet őt is ez zavarja... teljesen más közeg...


Remélem segítettem :)

23 L

2016. nov. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden válaszból és mindenkitől azt hallom, hogy bármennyire is vagyunk nyitottak egymás felé, akkor is az lehet a baj, hogy nem tudja elengedni magát eléggé. Szex közben igaz mégis más össze simulunk meg minden, még nem szokta meg ezt a dolgot, de nem adjuk fel :D
2016. nov. 9. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!