Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ha az egyik ismerősötö...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az egyik ismerősötöktől kapnátok a nemi szervéről képeket, mert véletlenül rossz helyre küldte, akkor diszkrétek maradnátok és kettőtök között maradna ez?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mé talán te megmutatnád másoknak? Elég nagy szemétség lenne ...
2016. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Történt már ilyen.. Csak annyit írtam neki hogy szerintem nem nekem szántad a képeket.. Szegénynek 2 hétig égett a pofája.. Mindig vörösödött ha találkoztunk és nem mert a szemembe nézni.. Végül mondtam neki hogy nem gáz nincs itt a világ vége..
2016. nov. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
2-es. legalább szép farka volt, vagy volt miért szégyenkeznie? Amúgy persze hogy nem mondanám el senkinek. De azért megtartanám hátha majd kell bosszúhoz valamikor :)
2016. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Függ attól is, hogy kiről van szó, de alapvetően nem. De azért én nem felejteném el.
2016. nov. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vicces lenne, az biztos :)
2016. nov. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szép volt neki :) azért szégyelte magát mert ez csak az Ő titka volt.. Senki nem tudta róla hogy intim képeket szokott küldeni másnak..
2016. nov. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Törölném.
2016. nov. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyilván jelezném neki, hogy rossz helyre érkezett a küldemény, de nem adnám tovább. Törölném, ha erre sor kerülne. Mégis, milyen ember beszél erről másnak? Meg miért is tenné? Ha fb-on valaki nekem ír véletlenül egy üzenetet, azzal sem dicsekszem másnap a teljes ismeretségi körömben. Ez ugyanaz, most hogy intim képek szerepelnek benne, az nem változtat a lényegen.
2016. nov. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondanám neki,hogy nem mondom el senkinek,ha fizet 2 millát.
2016. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy mennyire kedvelem az illetőt, illetve hogy beazonosítható-e a kép alapján.
2016. nov. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!