Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon vonzódóm az elhasznált,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vonzódóm az elhasznált, kiégett milfekhez. Mi a véleményetek a Rosszlányokon hirdető Flya nevezetű dámáról?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy elmegyek hozzá. Még sosem volt dolgpm nálam idősebb nővel - bízom benne ez lesz a kivétel.


Volt már innen valakinek dolga vele? Hajlandó lenne tájékoztatást adni? Nektek mi a véleményetek róla? Véleményem szerint hihetetlenül szexi.



2016. nov. 10. 18:45
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/76 anonim ***** válasza:
49%
Mi ez a szó használat hogy " elhasznált " hogy lehet ilyet mondani egy nőre.. Nem egy tárgy hanem Ember... Úr Isten mekkora egy tapló vagy
2016. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/76 anonim ***** válasza:
77%

Bár kedvelem a prostikat, de ugyan már. Közelebb vannak a tárgyhoz, mint nőhöz :D


Miért ne lehetne elhasznált? Férfiakra is mondják...


Utálom már ezt a neofeminoliberális polkorrektséget. Nevezzük nevén a dolgokat. A Qrva qrva... a cigó cigó, a homokos homokos.

2016. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/76 A kérdező kommentje:

# 2/2


Tetszett a válaszod. Utálom a struccpolitikát és a politikai korrektséget.

2016. nov. 11. 17:14
 4/76 anonim ***** válasza:
21%

Pedig amúgy alapból szabadelvűen gondolkodok sok mindenben, és rühellem a politikát... de okádok már ettől az egésztől, ahová fajultak a dolgok. Manapság tényleg mindenért lerasszistázzák, hímsovinisztázzák az embert, mert csak...


A filmeken jól látszik, nem lehet már egy jót káromkodni, elnyomni egy kicsit intrikusabb poént, mert tüntetnek a rendező ellen kb... Tarantino az egyetlen akinek megengedik :D

2016. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/76 A kérdező kommentje:
Én sem vagyok szélsőjobboldali, te ebből a nagy turbótoleranciából végletekig elegem van. Szeretem nevén nevezni a dolgokat.
2016. nov. 11. 17:20
 6/76 anonim ***** válasza:
11%

Undorító. Lehánynám. Hogy néz már ki a feje? Te jóisten! Nincs ízlésed.

41 évesen 60 éveshez hasonló feje van.

2016. nov. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/76 anonim ***** válasza:
45%

én nem ismertem csak most rákerestem...hát szerintem hihetlenül dögös. Vonzódom is a korosztályhoz, de ez a nő egyszerűen remek.

egyebként szerintem nincs semmi gáz a kérdésben egyértelmű h nem egy fiatal szűz lányról van szó. Utalom én is a polkorrektséget na...aki mocskos fantáziákat tud beindítani, azt hívjuk a nevén. pláne ha ilyen oldalon hirdet..nincs ezzel gond minden pasi megdugná szerintem..

2016. nov. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/76 anonim ***** válasza:
74%

Kitörölték a kis fitymafalók a kommentemet.


Szerintem is dög, pedig nem rajongok a 40 feletti nőkért.

Kifejezetten jól tartja magát... a 25 éves szétcrackezett agyú csontsovány prostilányok néznek ki így.. 25 évesen...

2016. nov. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/76 anonim ***** válasza:
17%
Megnéztétek ti úgy istenigazából a fejét? :'D
2016. nov. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/76 anonim ***** válasza:
61%

Förtelmes! Nagyon kiéhezettnek kell lenni ahhoz,hogy valaki ezt megdugja.

Boszorka.

2016. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!