Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, szexeltetek már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szexeltetek már olyan lánnyal, aki "csak" a barátotok volt?

Figyelt kérdés
Hány éves korotokban történt? Nem volt később kihatással a barátságotokra?

2016. nov. 11. 09:59
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
Miután szakítottunk nőmmel, dugtunk tovább, mintha semmi se történt volna. Ez ér ? :D
2016. nov. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Én csaj vagyok, én fiú barátommal dugtam és csak még erősebb lett a baratsagunk, mindent megbeszelunk es számíthatunk a másikra :)
2016. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

Igen. Többel is. A lényeg, hogy tisztán játszatok. egyértelmű, hogy csak szex, semmi mély érzelem, és megbeszélitek a dolgot teljesen, ha kell. Így nincs sértődés, nem vész el barátság sem, csak teljes diszkréció kell, és az hogy tartsd tiszteletben, ha ő talál párt, mert hát akkor egyértelműen nem lesz több, és egyébként sem beszéltek erről.

De természetesen ehhez megfelelő hozzáállású és felfogású ember kell aki megbízható, másképp kavarok lehetnek, de szerencsére nekem még nem volt kavar ilyenből, amikor éppen is volt a kapcsolatom velük.


Hány éves koromban? 18-tól számolj felfelé, mikor éppen, hogy nem volt párom éppen. Pontos számot úgy sem fogok tudni mondani.

2016. nov. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Ez normális 20+ korban, amikor a szex már nem olyan elérhetetlen cél. Olyankor a barátok néha lefekszenek egymással, mert kívánják a szexet, hiába nincs szerelem.
2016. nov. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Lány vagyok. Volt ilyen " barátom " Max annyi hatása volt rá, hogy bármit meg tudtunk beszélni egymással.. Tanácsot tudtunk adni a másiknak. Nyilván ezek az együttlétek akkor fordultak elő ha mind a ketten szinglik voltunk.. 22 L
2016. nov. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem több ilyen volt, és férfi fejjel mondom, hogy hosszabb távon nem feltétlenül jó, mert könnyen egymásba szeretnek a felek...Szóval ha hosszabb távon zajlik könnyen fájdalmas véget érhet. Ha 1-2x megtörténik az még nem feltétlenül gáz tényleg így a húszas években például.
2016. nov. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nőnemű barát fából vaskarika. Ha barátra van szükségem, azt férfitársaim közt keresem. Ha meg dugni akarok, teszek róla, hogy legyen kivel.
2016. nov. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!