Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit élnek átt a prostituáltak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit élnek átt a prostituáltak?

Figyelt kérdés
Annyi lány válassza a könnyebb munkát de nem tudom mit élnek átt egy nap és milyen fájdalmak, élményeket szereznek amik szerintem tönkre tehetik az életüket.

2016. nov. 12. 13:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
24%
sok sok orgazmust talán ??
2016. nov. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
megtanulnak helyesen írni két dugás közt pl.
2016. nov. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
56%
Nehogy már megsajnáljam őket...ha büdös nekik a kétkezi munka, inkább szétteszik helyette a lábukat az egyedül az ő problémájuk. Meg is érdemlik, hogy lelki roncsok legyenek, mert nem is érnek többet.
2016. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
52%
3#nál a pont!
2016. nov. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

Ha megnézel egy átlag prostit, az óránként pasinként 10 000et keres.

Én kb 2 nap alatt keresek annyit.

Ha én 16 órát dolgozom, ő egyet tölt el úgy, hogy lehet hogy élvezi, de lehet csak elviseli ugyanazért a pénzért, akkor miről is van szó?

Rájött sok csaj, hogy munka nélkül, egyszerűen keres sokat kevés idő alatt.

Ez az ő dolguk, nem az enyém.

De ne várja senki, hogy sajnáljam őket.

Hogy mit élhetnek át?

kb annyit, hogy mikor dugja őket valaki, már azon gondolkodnak mire költsék.

2016. nov. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
94%

Mikor tocsogásig qúrja egy fuxos ónbáró őket izzadva, erős, staccatto ütemben, mint egy rossz kétütemű trabant ... akkor beindul egy számláló a fejükben, hogy mennyi óra van még az új 3-as BMW-ig. Máris könnyebben elviselhető a gyulladt-rózsaszín bucira kefélt punci.


Kb ez a matek játszódik le a fejében :D

[link]

2016. nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

Sokat jártam/járok hozzájuk, sokszor beszélgetek velük mindenféléről.

Eddig hallottak alapján elég kis százaléknál élvezik a dolgot, főleg hogy nem ritkán 50-60 éves impotens emberek is mennek hozzájuk. Sokan pl. a hivatásuk ellenére szégyenlősek, és ez kihat a lelki világukra.

Nem nézem le őket, ez is csak egy munka, legtöbbjük a horribilis egyetemi/főiskolai tandíjat próbálja megkeresni vele.

2016. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%

Mondjuk ezt a tandíjas dolgot sohasem értettem... (Szerintem azért valljuk be, ez inkább csak egy kifogás. Ráéreztek, hogy a pi..na egyből termeli a pénzt, hiába a tandíj-álca... inkább jogon és közgázon jellemző talán.)



...Tehát mondhatni itt az ellentmondás: Ha olyan szakra jársz ahol sok a tandíj, annak két oka van. Egyik, hogy tandíjas, de keresett szakma, a felvett diákhitelt lazán visszatudod fizetni egyetem után mert egyből lesz állásod. Ilyenek a mérnök, orvos, spec gazdasági szakok pl. Ilyenkor miért éri meg egy lánynak beromboltatni a lukát és lelkét kanos korcs férfiakkal?


Másik oka a magas tandíjnak, hogy keményen fizetőssé tették, mert túlképzés van. Ergo, nincs szükség ennyi ügyvédre, átlag közgazdászra meg filmesztétára vagy arab filológusra stb stb... ilyenkor ha el is végzed, semmi nem garantálja, hogy lesz jó munkád, és vissza tudod fizetni a diákhitelt mosolyogva...

Na akkor beáll qrvának, ahelyett, hogy felmérné a piacot, hiányszakmák után kutatva és átképezné magát. Qrválkodik 4 évig, kifizeti a tandíjat és kap egy diplomát, amellett hogy dugig van az ország ilyen diplomásokkal.


Fuck logic...

2016. nov. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
ezeket a tandíjat/albérleti díjat kigazdálkodni kívánó diák qrvákat hol lehet megtalálni?
2016. nov. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
36%

Jézusom mennyi unntelligens, tanulatlan, tájékozatlan ember an itt...


Először is prostituált nem csak saját választzásából lesz az ember. Rengetegen vannak akiket kényszerítenek lelki vagy fizikai úton. Könyörgöm a lányok elrablása, megerőszakolása, verése, éheztetése, az útlevelük elvétele külföldi országban egy ismert és gyakori jelenség! Egy egész biznisz épül erre... Ti erről sosem hallottatok a kis habcsókos rózsaszín életetekben? Engem már 8.-ban elvitt az iskolám egy erről szóló dokumentum filmre... De az sem sokkal jobb, akit 'csak' behálóz egy strici, elhiteti vele, hogy szereti, aztán ráveszi, hogy feküdjön le másokkal... Ja persze, biztos poénból csinálják.


Aztán őszintén ti hány gazdag prostit láttatok?? Azok akik a sarkon vagy az útszélén kóricálnak, olyan gazdagnak tűnnek? Vajon miért nem? Talán mégsem olyan nagy biznisz ez... Talán mégsem keresnek olyan sokat vagy talán mégsem marad náluk az a pénz! Persze vannak luxus prostik is, de nem hinném, hogy ez az átlag...

2016. nov. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!