Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az amikor valakivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az amikor valakivel úgymond rossz a szex vagy nem jó az ágyban?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert mostani partnerem szokta mondani, hogy élete legjobb szexe volt ezidáig velem, és hogy az előző partnerei mennyire rosszak voltak az ágyban.

Én nem igazán értem, milyen az, ha valaki rossz az ágyban vagy nem jó vele a szex.

Főleg hogy én nem hiszem, hogy bármi különösebbet csinálnék, többet vagy extrémebbet mint bárki más. Magamat adom, oda adó vagyok és szenvedélyes, érzelmes az ágyban, figyelek a visszajelzésekre, mi a jó a partneremnek, de én nem gondoltam ezidáig, hogy ez olyan nagy dolog lenne. Én azt gondoltam az, amit teszek, az alap mindenkinél.

Mégis a partnerem gyakran áradozik mennyivel más a szex velem és ilyet jót nem szexelt senkivel mint velem. Mondtam neki nem kell szépítenie és különben sem érdekel hogyan szexelt az elődeimmel, azt mondta nem szépít, ez az igazság.


Szóval, az milyen amikor valaki ''rossz'' az ágyban, vagy nem jó vele a szex? Részletezné valaki? Kíváncsi vagyok.


Én nő vagyok 28, a partnerem 35.



2016. nov. 12. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mikor alig várod, hogy vége legyen, unod közben
2016. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a legtöbb partnerem egy nagy nulla volt.

Csak fekszenek az ágyban, úgy kell őket jobbra-balra pakolni, forgatni. Elég nekik ha ugyanabban az 1 pózban csináljuk akár hónapokig is.

Akivel jó volt, azok elég aktívak voltak, mondhatni egyenlőek voltunk. Póz-, sebességváltások, nyitott új dolgokra, stb.

35/F

2016. nov. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Csak a duma resze ez.....
2016. nov. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nő esetében úgy csinálhatod rosszul, ha semmit nem csinálsz. egy darab fát döngetni nem hiszem, hogy nagy élvezet lenne. szerintem nagyon fontos a folyamatos visszajelzés, hiszen a férfinak nagyon fontos, hogy megmondják neki, hogy de jól csináltad ezt meg azt. szoktál beszélni közben?
2016. nov. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen szoktam beszélni közben, néha csúnyákat is. :-o

:-)

2016. nov. 12. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
biztos ez tetszik neki
2016. nov. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!