Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szep lányokat nehezebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szep lányokat nehezebb ágyba vinni mint egy csúnyát vagy átlagost?

Figyelt kérdés
Azaz minden no kur.@?
2016. nov. 13. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy te csak kur.@kkal találkoztál, az nem jelenti azt, hogy minden nő az. Amúgy szerintem nincs összefüggés. Van olyan gyönyörű lány haverom, aki csak kapcsolatban hajlandó szexelni, és van bűn ronda is, aki minden hétvégén megdugatja magát valami részeg hülyével, aki már alig lát, és ezért vállalhatónak nézi a lányt. Szóval egyénileg kell nézni, nem általánosban, külsőre. Viszont az igaz, hogy nyilván a szép lányoknál több a jelentkező, az ő döntése, hogy mit kezd ezzel. 23/F
2016. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az előzővel, nem minden nő ku.rva, nem kell általánosítani. Csak általában a legtöbb férfi a ku.rvákra bukik, ez az igazság. És csodálkoznak, hogy nincs normális barátnőjük. Persze hogy nincs, ha a ribikre bukik.
2016. nov. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

"minden no kur.@?"

A fenti eszmefuttatás, kb. annyira ellentmondásos mint amikor egy anya, lekur<@ anyázza a saját gyerekét.


Ez egy olyan kijelentés, ami visszahullik az emberre, és lényegébe saját magát degradálja le.

2016. nov. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a szép lányokat könnyebb megdönteni. Még meg is sértődik, ha az első randin nem próbálkozol be.
2016. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Én lány vagyok, és a barátnőimnél azt tapasztalom, hogy minél szebb valaki, annál könnyeb ágyba vinni. Engem se nem könnyű, se nem nehéz, csak az kell, hogy valakit megszeressek, csak jönne már egy ilyen valaki... 21/L
2016. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szép lány azért szép mert nem kövér disznó.

A szép lányt könnyű ágyba vinni, csak fel kell emelni :P

2016. nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#2

Jól van már. Aki jobb csaj mint te az csakis qurva.

2016. nov. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?? Én egy szóval se mondtam, hogy aki szebb tőlem az qrva. Olyan lány is lehet ribi meg dughat fűvel-fával, aki ronda, láttam már ilyet. Egyik lány ismerősöm egyáltalán nem ad magára, mindig büdös, nem tisztálkodik, a haja csupa zsír meg nől le róla a festék, az öltözködése is gázos, mégis az egész város felcsinálta már.

Én azt tapasztalom, hogy a fiúknak a könnyűvérű lányok kellenek, akik bevállalósak, ribisen viselkednek.

2016. nov. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És utána sír a szájuk, hogy minden ribi. Nem, nem minden nő, csak nekik ez kell.
2016. nov. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Én egy szóval se mondtam, hogy aki szebb tőlem az qrva."


Nem is kellett. Akkor aki kell a pasiknak.


" Egyik lány ismerősöm egyáltalán nem ad magára, mindig büdös, nem tisztálkodik, a haja csupa zsír meg nől le róla a festék, az öltözködése is gázos, mégis az egész város felcsinálta már. "


Azt se tudod mit jelent a felcsinálni. Na ez is annyira tipikus. Leszólok meg démonizálod a konkurenciát.


"Én azt tapasztalom, hogy a fiúknak a könnyűvérű lányok kellenek, akik bevállalósak, ribisen viselkednek."


Ja aki nem egy karót nyekt prűd fapina aki bátran felvállalja a szexuális vágyait és nem játssza az elérhetetlent az rib*c.


? utána sír a szájuk, hogy minden ribi. Nem, nem minden nő, csak nekik ez kell. "


Írd le még 20-szor. Szánalmas vagy. Bezzeg te tökéletes vagy igaz? Mégis leszarnak.

2016. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!