Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz, hogy az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy az első szex fiúknál csak másodpercekig tart? Ha igen, mennyi élvezet jut ebből a lányoknak? Ideges voltál az első alkalommal?

Figyelt kérdés

2016. nov. 14. 08:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, de ez egyénfüggő, meg lehet rá készülni, "edzeni".
2016. nov. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Általában igen, de ez nem jelent gondot. :)
2016. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenki ideges elsőre.

nekem pont fordítva volt: a maszturbáláshoz képest kisebb inger volt a p...nci, és alig bírtam elélvezni, volt hogy fel sem állt.

szóval szívás volt, de megesett ez is :D

25/F

2016. nov. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3

Az nagyon gaz lehetett. ;)

2016. nov. 14. 10:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első annyira izgi volt, hogy 5 perc alatt elmentem!

Szerencsére 3 menetig le sem lankadt, így nem volt gáz...

2016. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

nekem azért volt pár perc, de annyira nem izgultam.

Tök mindegy meddig tart az első, a következő, azutáni és az utána lévő 1000 ami befolyásol.

2016. nov. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azok a bizonyos 2 perces numerák... avagy:


[A korai magömlésről]


A korai magömlésnek számos oka van.

A leggyakoribb oka: "túlzott izgatottság". Az, hogy izgulsz, vagy aggódsz a szexuális teljesítményed miatt. (Más is izgul nyugi!)

Ez a 25-nél fiatalabb pasik 1/3-át érinti és 1/10-ét a 25 év felettieknek.


Az orgazmus egy tanult reakció.

Ahhoz, hogy végleg megtanuld irányítani, Csak az kell, hogy újra betanítod a reakciót.

Az új feltétel rendszerbe hosszabb időt kell az izgalmi állapotodban eltölteni az elsüléshez.


Nos, két szakaszra bontható az "újra programozás":


[1]: hosszútávon fog segíteni feloldani a gondjaidat, de sok gyakorlást igényelnek.

[2]: átmeneti, gyors megoldások, amik akár már ma este is segíthetnek az ágyban.


[ Átmeneti Gyors Megoldások ]


Egyik, amit megtehetsz, hogy kivered, mielőtt szexelnél. Mivel a legtöbb srácoknál a második jóval tovább tart, ez segíteni fog. Ha úgy gondolod, hogy egyszer nem elég ... maszturbálj néhányszor az aktus előtt.


Másik tipp: használj vastagabb gumit. Van vékony / hagyományos / vastag is. (performax)


Harmadik tipp, amit kipróbálgatsz: érzéstelenítő krémek, amitől picit elzsibbad a makk, de az izgatásra nem leszel annyira érzékeny. Amennyiben érzéstelenítő krémet használsz, Mindenképpen viselj óvszert !!! Különben a másik sem fog elélvezni. És ugyan ott tartotok.


Ezeket nem véletlenül hívják gyors tippeknek, mivel tompítják az érzékenységedet.


- - -


Ahhoz hogy hosszú távon is hatékonyan élvezhess, lássuk a hosszú távú megoldásokat:


[1.] tipp: Indulj - Állj! módszer


Alapvetően mielőtt úgy érzed, közeledsz az elélvezéshez, kapd ki és állj le nagyjából 30 másodpercre.

Ez enyhíti a szexuális feszültséget, majd kezdheted újra felhevíteni azt elélvezés nélkül.


[2.] tipp: Elszorításos módszer


Orgazmus közeli állapotban te, vagy a partnered finoman szorítsátok össze a makkot 3-4 másodpercig. Ez megakadályozza a kilövellést (kis pofozás is belefér). Várj újra 30 másodpercet, majd mehet tovább a hancúr.


[!] Ezekben a 30 másodperces pihenőkben, csak téged nem szabad izgatni. Gondoskodj arról, hogy a partnered

nem hagyta abba saját izgatását.


Lényegében mindkét esetben tudatosan visszafogod magad, növelve kitartásodat. Ezek ismétlésével elérheted, hogy újra betanítsad az elélvező reakciódat. Hosszú távon meg is lesz az ejakulációs-szabályozásod.


Próbálj elszakadni a szexuális szokásaidból. Mert valószínű, a szokás rabjaként rohansz a kéjelgéseid tetőfokára.

Lehet hogy egy pozícióban túl nagy az inger. Akkor azt inkább a szeretkezés végére tartogassad.

2016. nov. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!