Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első randinak áthívott filmezni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randinak áthívott filmezni?

Figyelt kérdés

Folyamatosan azt hajtogatja, hogy ne értsem félre, nem szexet akar.

Tényleg létezik, hogy minden hátsó szándék nélkül csak simán filmezni/iszogatni/beszélgetni akar?


2016. nov. 16. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szexet nem akar, de biztos nem rugdosna le magáról, ha megjönne a kedved egy kis orálhoz.
2016. nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Ja de ha impotens lenne valószínűleg nem hívott volna át..
2016. nov. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Van aki igen? :D
2016. nov. 16. 10:43
 4/11 anonim ***** válasza:
91%

Persze simán lehet ez is...a lotto ötösnek is van esélye!

Ennek miért ne...

2016. nov. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne... Nekem is volt egy pasi haverom akivel rendszeresen filmeztünk.. És nem volt semmi szex... És jelzem 100%-ig heteroszexuális volt a pasi. :)
2016. nov. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar, de azért a síkosítót és a szájpecket betette az éjjeli szekrény fiókjába
2016. nov. 16. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Doctor Manhattan ***** válasza:
18%
Persze. Ha filmkritikus, vagy meleg.
2016. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Elején biztos.. De azért ha még nem szeretnéd ne várd ki a végét :D
2016. nov. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én második randin mentem fel az illetőhöz, ott még nem volt semmi... Aztán amikor harmadjára mentem, már akart volna ezt azt, de én megmondtam, hogy nem, és nem is lett belőle gond. Aki normális, és komolyan gondolja veled, az meg fogja érteni. :)
2016. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem is van lány barátom aki átjön néha filmezünk azt ennyi és nem akarok tőle semmit, pedig jól néz ki stb.. csak nem úgy nézek rá. Meg van olyan, aki átjön filmezni és azt mondom, hogy nincs semmi... de ha eldurvulnának a dolgok, nem lennék semmi jónak az elrontója:D



Engem ezek érdekelnek vica- verza alapon



Kedves kérdező?

Te mit szeretnél, ha áthívna és lenne valami előbb- utóbb vagy csak kizárólag filmezés esti programnak?

2016. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!