Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Titeket már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Titeket már fenekeltek el?

Figyelt kérdés
Lehet lesz rá lehetőségem ,hogy kipróbáljam,a neten ismertem meg a srácot,egy kicsit tartok tőle,mert hát mégis ismeretlen. Nektek volt már ilyesmiben részetek? Ha igen mesélnétek róla?

2016. nov. 16. 14:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2016. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mitől tartasz? megcsapkodja a segged ennyi..
2016. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sajnos még nem

De PRÓBÁLD KI :)

2016. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
igen :D
2016. nov. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Adott kereteken belül nagyon izgató tud lenni. Egyes helyzetekben duplán.. !! :D
2016. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én azt vettem észre, hogy elég sok csajnak bejön az ilyesmi, a legtöbbnek. még ha nem is gondolták volna magukról, hogy gerjednek a keményebb szexre, de ha a megfelelő hangulatban a legszendébbeknek is bejön a hajtépés, fenekelés, káromkodás, stb... próbáld csak ki, bár ez meglepetésként még hatásosabb ;) 30F
2016. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
44%
nem tudom minek kell olyan lányoknál is erőltetni, akiket az egész soha nem érdekelt. lúzertempó. nyilán nem találsz elég nőt magadnak ahhoz, hogy szexuális preferencia alapján is válogathass.
2016. nov. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
hát nekem már háromszor is volt ilyen. Kétszer bejött, egyszer nem igen. Engem az izgatott hogy épp egy idegen és nem tudom hogy mi lesz. Persze hogy veszélyes ezért ezt mindenki magának kell eldöntenie
2016. nov. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!