Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol található pontosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol található pontosan a "csikló"?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a női nemi szerv környékén van és érzékeny pont. Csak hasznos válaszokat szeretnék kapni, nem oda nem illő válaszokat, köszönöm!

2016. nov. 16. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
google.
2016. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A női szerv "felső" részén található.


[link]

2016. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Aha... és ennyi tudással te azt honnan fogod tudni, hogy melyik válasz a hasznos, és melyik kamu? Egyébként való igaz, ha beírod a google keresőbe, még képeket is láthatsz róla, sőt rákereshetsz arra, hogy mit csinálj vele, mert azt sem ártana tudni!
2016. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
8.-os biológia könyvben is benne van!!!
2016. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

[link]


!!!


Szereti a nyelvet és a finom kézi munkát ! :D


Én pedig, nem szeretem a privátokat!!

2016. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
5. Linken kívül a válaszod többi része felesleges volt.
2016. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
És akkor most boldog vagy, hogy ide írtad és lepontoztál!??:) nem Neked válaszoltam amúgy sem. Nem értem miért baj, ha itt leírom, hogy nem szeretnék privátban beszélgetni?? Ez egy kérdezős - válaszolós oldal, alapvetően. Az üzenet funkció csak extra, vagy él vele az ember vagy NEM !
2016. nov. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!