Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok. Ti a párotokat akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti a párotokat akkor is ki szoktátok elégíteni, ha ti épp nem tudtok/akartok szexelni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt erős menstruációra, lelki problémákra, egyéb gondokra. Ha nem tudnátok rendesen szexelni, a párotokat attól kielégítenétek valamilyen szinten? Orál vagy kézimunka formájában? Vagy ez csak a pasik hülye felfogása, hogy attól ők miért maradjanak hoppon?

2016. nov. 16. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%

Én párszor a kedvére tettem, de túlságosan elszaladt vele a ló, ráadásul azt mondta, hogy majd visszaadja.

Na, a majdból nem lett semmi, szóval én már nem játszok ilyet.

2016. nov. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
igen, naponta szexelünk, ha meg épp megjött vagy nincs kedvem, az esti tv-zésnél először csak simogatom, majd kiverem neki. ilyenkor csak kézimunka esetleg amikor nagyon nagyon kemény már neki akkor bekapom a makkot. 34l
2016. nov. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Ha nagyon rosszul vagyok vagy épp családban történt valami tragédia ami lelkileg megviselt akkor nem de olyankor nem is kezdeményez és nem is igényli a párom. Hanem inkább nekem segít hogy jobb legyen :) Menstruáció alatt én Soft Tampont használok szóval tudunk szexelni. Meg a szex és orgazmus jó görcsoldó.. De van mikor annyira görcsölök hogy hányok meg a földön fetrengek a fájdalomtól amin semmi nem tud segíteni.. Na akkor pont nem az van a párom fejben hogy épp be rakná a számba hogy szopjam le két hányás között.. De egyébként orális szex vagy kéziunka mindig van ;) 22 L
2016. nov. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Megtettem, mert az exemet nem érdekelte. Szerintem normális esetben mindkét félnek kívánnia kell egymást, különben ez már áthajlik erőszakba. De többféleképp is lehet érteni a kérdést.
2016. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%

Ha nagyon taccson vagyok, lelkileg vagy fizikailag... Nyilván nincs semmi kedvem - erőm!

De ha úgy van,hogy csak női gondok vagy csak a szex nem okés valamiért, akkor igen..!

2016. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Menzesz alatt és a terhességem vége felé is rendszeresen a kedvére tettem és teszek is! Ilyen esetekben az orális szexet szeretem jobban és a párom is! :)
2016. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy annyira hányingerem volt gyomorrontás miatt, hogy inkább elaludtam a karjaiban, pedig mindketten szívesen szexeltünk volna. Amúgy ha ennyire nem durva a helyzet, én mindig benne vagyok, mert konstans fel vagyok izgulva a közelében :)

18/L

2016. nov. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak arról van szó, hogy menzesz vagy egyéb akadály miatt nem lehet, akkor simán, de mondjuk ha dögrováson vagyok valami hülye vírustól, akkor az utolsó, ami érdekel, az az orálozás. Lelki problémáknál ugyanez, bár azért az nem szokott akadályozni az együttlétben, inkább stresszoldás. :)

Szóval az alap kérdéshez viszonyítva, ha nem "tudok", akkor persze, máshogy a kedvére teszek, ha viszont nem "akarok" együttlétet, akkor az orált vagy egyebet se fogom akarni, akkor nyilván nem.

Szerencsére párommal odafigyelünk egymásra annyira, hogy egyikünk számára se legyen erőltetett az együttlét.

2016. nov. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jó ezeket olvasni, szerencsés akkor a pasitok :/
2016. nov. 16. 16:13
 10/13 anonim ***** válasza:

9#

Szerintem is!!:\\

2016. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!