Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, van műpuncitok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, van műpuncitok, fejőgépetek, makk-vibrátorotok, amivel játszatok esténként?

Figyelt kérdés
Próbáltatok már ilyeneket hokizáshoz? Mik a tapasztalatok? Mivel dobjátok fel a sima kézzel való kiverést?

2016. nov. 16. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Műpunci van otthon.
2016. nov. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És milyen? Anyaga, élvezet stb.?
2016. nov. 16. 16:15
 3/11 anonim válasza:
Nekem is műpuncim volt. A kézzel való kielégtéstől jobb, de az igazi nyomába sem érhet. Anyaga eléggé rugalmas, de síkosító mindenképp kellett hozzá nekem legalábbis, de még így is túl szűk volt ls szétrepedt, aztán a kukába landolt... nem volt rossz nem mondom, de azért nem közelíti meg az igazit ahogy írtam is.
2016. nov. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fleshlight van, nagyon rugalmas anyag, puha, jó érzés. Az előzővel ellentétben nekem ez tökéletes méretű, bár síkosító természetesen szintén kell. (Azt gondolom, hogy mindenkinek kell.)
2016. nov. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is van műpunci, de 2 éve a polcon porosodik amióta van barátnőm.
2016. nov. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Kiverni én is kiszoktam, de amiket leírtál azok helyett akkor már inkább arra fordítom a pénzem és az időm, hogy valódi pinát találjak a farkam köré.


Nekem őszintén az ilyen dolgok már azt jeleznék hogy nem tudok nőt találni és nagyon berendezkedtem a valódi punci nélküli életre.

2016. nov. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Műpuncim van, de nagyon ritkán veszem elő. Az igazi az igazi és macerás a síkosító. Csak nagyon ritkán nyúlok hozzá.
2016. nov. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

A mupunci olyan, mintha egy halott no puncija lenne.

Nem tud raszoritani, gyorsan kihul es nedvesiteni kell. De amugy elethu. :)

2016. nov. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy műpunci nagyon gáz otthon. Főként ha valamelyik családtag "véletlenül" felfedezi
2016. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Olyan helyre kell tenni, ahol csak te férsz hozzá. :o)
2016. nov. 19. 21:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!