Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők! Ha lenne egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ha lenne egy férfi rabszolgátok, mire utasítanátok?

Figyelt kérdés

2016. nov. 16. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Mehetne mosogatni! Aztán takarítás, ablak mosás, favágás, stb. Reggelig elnézném az izzadtságtól csillogó testét. ;)
2016. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy bújjon velem mindig ágyba. Esetleg írjon helyettem zh-t ,vizsgát,szakdolgozatot.
2016. nov. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Arra, hogy végezzen el minden házimunkát helyettem. Hangulatomtól függően időnként félmeztelenül vagy meztelenül.
2016. nov. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mosson, főzzön, takarítson, pucolja le az ablakokat, rendezze a kertet. Plusz ha messzebb megyek, vagy bulizni támad kedvem és nem akarok az utolsó buszhoz sietni, legyen a sofőröm. Illetve minden nap -vagy hetente többször masszírozza meg a hátam mert sokszor fáj.
2016. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Főzzön mosson takarítson és mesztelenül vágja kint a fát..
2016. nov. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De jó is lenne ha egy csinos nő dirigálna nekem.
2016. nov. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#5, ebben a hidegben? Az nem lenne túl látványos XD
2016. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!