Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok ez mennyire zavaró? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ez mennyire zavaró? A belső combom nagyon izzadós, ezért a bugyijaim állandóan "át vannak ázva" és ettől elég erőteljes a nemi szervem "illata" nagyon gyakran.

Figyelt kérdés
Minden duci lány ilyen vagy csak én? Srácok, akik szeretik a duci lányokat, nektek vannak ilyen tapasztalataitok? Ez nagyon zavaró?
2016. nov. 19. 18:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én duci lány vagyok, és csak akkor van ilyen tapasztalatom, amikor a nyári kánikulában ruhában/szoknyában/rövid nadrágban vagyok (tehát amiben összeér a két combom és bőrfelületen érintkeznek), de olyankor is csak a két combom között izzadok, nem a nemi szervemnél, és nem ázik át az izzadságtól a bugyim, ahogy rossz szagom sem lesz.
2016. nov. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy őszinte választ akartál vagy valami megnyugtató habidumát, de én őszinte leszek.


Engem zavarna. Ahogy az is ha egy akármilyen embernek büdös a szája, vagy bármije. Nem nézném el csak azért, mert duci vagy. Vagy adj le kilókat, vagy fújd be féldoboz dezodorral, vagy viseld el hogy lesz aki zavarónak találja.

2016. nov. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nekem sajnos mindig, nyáron még sokkal erőteljesebben is és baromira zavaró. Jó tudom, jó tanács: fogyj le! De ettől függetlenül érdekelne pár vélemény srácoktól és még pár ilyen jöhetne lányoktól is. Tényleg érdekelne, hogy akkor a többség az nem ilyen vagy azért akad jó néhány ilyen lány is?
2016. nov. 19. 19:01
 4/17 A kérdező kommentje:
Második, nem baj, én úgy gondolom, hogy nagyon havaró lehet. Köszönöm a válaszodat.
2016. nov. 19. 19:02
 5/17 A kérdező kommentje:
zavaró*
2016. nov. 19. 19:02
 6/17 anonim ***** válasza:

Nekem a duci, husis combú lányok tetszenek, es szerintem el tudnám fogadni ^^


15/F

2016. nov. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem akarok bunkó lenni, de exemnek is voltak ilyen problémái, és egyszerüen nem volt ahhoz undorom, hogy orálisan kényeztessem. Folyamatosan tisztálkodott, de ugyan olyan erőteljes szaga volt.
2016. nov. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
3 duci csajjal volt dolgom és nem egyalkalmasak voltak. Mindháromnál fent állt ez a dolog, nem csak nálad van így nyugi. Illatokról meg szagokról annyit még, hogy mindannyian emberek vagyunk, mindenki büdös lesz előbb utóbb.
2016. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna. Erről nem te tehetsz. Izzadósabb vagy, ezt el kell fogadni. Ha adsz magadra és mégis átázik a bugyid mert izzadsz és a puncid is befülled az nem a te hibád! Engem egyáltalán nem zavarna. Sőt én jobban is szeretem a husis lányokat:)

25 F

2016. nov. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nem gondolom, hogy a testsúlynak lenne hozzá köze, bár ki tudja - én kb azóta küzdök hasonló gondokkal, hogy kamaszodni kezdtem, az meg nem most volt. :)

Egyébként nem (csak) a combod tehet a dologról, egyszerűen vannak, akiknek jóval erősebb a természetes folyása, mint az átlagnak.

Nekem személy szerint a ciklus bizonyos szakaszaiban megesik, hogy annyira erős a folyásom, mintha bepisiltem volna...

Nálam sokat segített a fogamzásgátló, meg nem szüntette teljesen, de jóval enyhébb a dolog, emellett pedig lehet kapni olyan tisztasági betétet, ami pici, vékony, esetleg még illatosított is. Nekem remekül megoldotta a problémát, sokkal komfortosabban érzem magam egész nap, kevésbé erős tőle a szag is - mivel az ugye főleg a fehérnemű és a nadrág szaga... Ezek meg olyan picik, hogy nem látszanak át a ruhán, akkor se, ha szűk, meg ha a pasid belenyúl a bugyidba, akkor sem feltűnő.


Az izzadás ellen meg nyugodtan kend/fújd be a combodat is izzadásgátlóval, illetve akkor is sokat segít a tisztasági betét (nyáron én is izzadós vagyok, szóval tapasztalat :D).


Páromat egyébként egyáltalán nem zavarja a dolog, sosem tett még rá megjegyzést, hogy rossz szagú vagy ízű lennék. Saját komfortérzetem miatt szívesebben időzítem az orált olyankorra, ha fürdés után vagyunk, de szerintem ez "normális" esetben is természetes. :)

2016. nov. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!