Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarnak olyan férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak olyan férfiak is barátnőt, akiknek semmi sem adott ehhez?

Figyelt kérdés
Miben lenne más egy állandóan a szüleihez járó, semmi plusszal nem rendelkező átlagos pasi élete egy nővel? Nem értem miért lenne jó neki, ha még valaki hallgathatná a sirámait és kényelmetlenkedhetne a buszokon, vonatokon. Miért nem látják be, hogy valamiféle alap mindenhez kell?
2016. nov. 20. 08:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Most akkor sok tizenéves mit csináljon, először lottózon?
2016. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

ilyen elvárással élni? és te miért nem alapozod meg az életed? miért várod el h a pasi tegye ezt meg neked?

nem mindenki olyan szerencsés h több százezreket keres havonta...

ha neked vannak igényeid akkor tegyél érte és nem mástól vár h alád tegye


nekem 26 évesen saját lakásom kocsim volt - nem nem pasitól/szülőktől hanem magamtól értem ezt el (nem 150nm 6szobás csak egy sima átlagos panel)

ha a pasiktól várom el akkor még mindig otthon ülnék a seggemen

nekem mázlim volt mert jól választottam szakmát és sikerül egy jó munkahelyet megcsípnem ahol a gyakorlati idő után főállásban maradhattam


de én nem várom el a pasitól h ugyan ezt adja ... nekem spec bően elég ha a saját kiadásait fedezni tudja és nem rajtam élősködik...

2016. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
98%
Pénzéhes ri banc vagy kérdező! Utálom az ilyen nőket! Ha az ember szeret valakit akkor úgy is elfogadja ha szegény és semmilyen sincs! Sajnos a legtöbb nő arra megy hogy legyen pénz.kocsi ,lakás stb. Undorító amit írtál!
2016. nov. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
09:08 : Ha még autója sincs mit tudtok csinálni? Ültök egymás mellett? A tömegközlekedés azért nem olyan túlzottan jó, hogy mindenhova azzal menjen az ember.
2016. nov. 20. 09:10
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A nők közül szinte az összes ilyen. Tisztelet a kivételnek! Busszal jár, anyuval-apuval lakik még 35 évesen is, ha addig nem talált magának egy férfit aki eltarthatná. Unalmas az élete, hobbija sincs, csak egy macska otthon.

Kérdem én: hol vannak ilyenkor a feministák, miért nem ugat ilyenkor senki a női egyenjogúságról?

2016. nov. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

alap?! na neviccelj már...

akkor minden férfinek csak akkor legyen barátnője, ha van saját háza, autója, nyaralója, meg vállalkozóként havi 1 misit hazavisz?!

Micsoda feminista vagy te hallod. Milyen dolog ez?!

Az igazi szerelem nem anyagi helyzettől függő. A mai világban ez ritka nagyon, de ha szereted a másikat nem azt nézed, hogy busszal jár, meg heti 1x ott ebédel a szüleinél...húhha denagy dolog...

nyilván ott a másik véglet aki 30 évesen is anyjáéknál lakik, és nincs két egyforma forintja, de nem is akar változtatni ezen.

Jól írta az első számtalan 15 éves srácnak van olyan csaja hogy csak nézek (25 létemre) hogy ez mégis hogy, márpedig egy olyan idős srácnak nincs verdája, meg saját háza stb.

Amelyik nőnek ennyire az anyagi számít az szóba sem áll olyannal akinek nincs legalább egy jó kocsija, meg márkás telója, óra stb...

nem vagyunk egyformák, kinek ez-kinek az fontos.

Fordítsuk meg:

neked hogy esne ha csak azért udvarolna neked egy srác, mert tudná hogy anyádék milliomosok?! Csak azért mert neked van "alap"-od...

Miközben saját magában hányna a gondolattól is hozzád ér, de úgy van vele hogy a rakás pénzért megteszi...

2016. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ahogy a 2-es írta tegyél érte! Nekem nincs kocsim pedig már letett volna! De nem szeretnék! Most akkor ne legyen barátőm? Meg sok olyan ember van aki hiába próbál tenni érte hogy több pénze legyen, vagy saját lakása! Akkor ő maradjon egyedűl? Ilyen hülye felfogást! Hálisten nekem eddig csak olyan barátnőim voltak akik nemazt nézték hogy mennyi pénzem van , hanem azt hogy milyen vagyok!
2016. nov. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Most ez provokatív kérdés vagy komoly?

Miért akarnak olyan nők is párt akiknek semmi nem adott ehhez? Azért ha elakarod magad tartatni akkor szinte tökéletes testi adottságokkal kell rendelkezni. Ha ez megvan akkor biztos találsz magadnak pasit. Ha pedig nincs akkor ne akarj többet elvárni,mint amit feltutsz mutatni.


Mellesleg minek költözzön valaki külön egyedül, ha élhet a szüleivel is? Autót meg majdhogynem felesleges luxus tartani, amikor még csak alakítod az életed, főleg a nagyvárosban.


18/F

2016. nov. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%

Talán azért, mert ők is emberek, akik vágynak egy társra. Aztán összehozza az élet olyan kislányokkal, mint te, aztán csodálkozunk, hogy a férfiak félnek kezdeményezni, mert mindenhonnan a visszautasítást kapják, illetve a csapból is az folyik, hogyha nem vagy 10-ből 12-es, akkor ásd el magad. De ez nem a te hibád. Ez a 21. századi modern kor hibája. Vagyis nem is a hibája, mert pontosan azt kell elérni, hogy az emberekből pénzt termelő robotokat csináljanak, de ebbe ne menjünk bele, mert off-topic.


A lényeg az, hogy nem azalapján kellene megítélni valakit, hogy mennyi pénze van.


23/L

2016. nov. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és azt hozzátenném, hogy egy dolog biztos a világban, mégpedig az, ami neked van (és az is csak akkor, ha elég tökös vagy ahhoz, hogy meg tudd védeni). Ezt úgy értem, hogy hiába találsz egy gazdag pasit, aki eltart, de mi van, ha szakít veled és elveszíted mindened? Hová fogsz menni? Csak nem a szüleidhez vagy a híd alá?


23/L

2016. nov. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!