Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha a 30-as 40-es nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha a 30-as 40-es nők jönnek be nekem?

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok, a korombeliek nem vonzanak, voltam már 35 éves nővel és mennyei volt az együttlétünk, azóta csak MILF-ekre vágyom, szeretőnek is akár, ez baj?

2016. nov. 20. 14:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Gáz.
2016. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kérdezni, semmi baj nincs vele , idősebb és velük járuló tapasztalatra kiéhezve :D
2016. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok és cseppet sem bánom.

Jelenlegi szexpartnerem is 46 éves.

20/F

2016. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Elmagyaráznád a gondolatmenetedet, hogy miért lenne baj?? Családtag, férfi,állat,14 éven aluli,halott = Nagyon nagy baj.

Egy nő,aki történetesen előbb jött a világra = Nem baj.

30-as,40-es nő ha 6-8-10 éves vagy = Marha nagy baj.

30-as,40-es nő 26 évesen = Ideális.

2016. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%

Érteeem. Szóval a fiatal csajoknak pedig megmaradnak a 30-as 40-es pasik. :)

Nekik legalább van egisztenciájuk,biztonságot nyújtanak,férfiasak,toleránsak,a szexben nem önzőek, kiforrott technikájuk van a mai huszonéves "férfiakkal" szemben.

Na ők meg tudják becsülni a nőket. Mellettük igazi nők lehetünk és akarva-akaratlanul még jobban azzá válunk az oldalukon.:)

2016. nov. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Meg ráncosabbak is, meg őszülnek is, meg úgy megereszkedik a bőrük,hogy olyan mintha csöcsük lenne, meg szőrös a fülük, meg alig avn foguk,meg alig áll fel nekik,meg tíz év múlva már katéter kell nekik,:-) A fiatal csajoknak soha nem kéne egy apja korabeli bácsi, kivéve ha van "egzisztencia", de akkor is 20 éves pasikkal kavarnak a hátuk mögött éd ha van elég zsé,akkor kocc:-) És ezt te is tudod csak fényezed itt magad, fiatal lányoj bőrébe bújva ami szuperciki:-) Helyetted szégyellem magam:D

19/L

2016. nov. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6#

Fiatal nő vagyok.

Hadd én tudjam már nekem kik az eseteim és kik nem.

Márpedig én csak az érett férfiakra tudok férfiként tekinteni.

A mai huszonéves korosztàly vicc kategória.

Mellesleg lehet,hogy arra feléd Muraröcsöge-Alsón lepukkant 40-es pasik vannak de felém elég jól tartják magukat. ;)

2016. nov. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
47%

1.Francokat vagy te fiatal nő.Csak egy öregedő "férfi" vagy,aki itt éli ki a nyomorát.

2.Ha mégsem akkor miért nem szaladsz a túlérett férfiakhoz,miért a fiatal fiúkat savazod itt,igencsak féltékeny hangnemben.Itt szó sem volt sem rólad,sem róluk.

3.Mindig egyes számba beszélj,ne többesszámba. TE buksz a kivénhedt pasikra,ÉN(és az ismeretségi körömből minden lány),bottal sem nyúlnánk hozzájuk.Nincs mindenkinek apakomplexusa.

2016. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kis bogaram!

Nem fogok neked itt magyarázkodni. :) Nagyon kislany vagy még. Kíváncsi lennék van-e már érettségi a kezedben, hogy itt pattogsz nekem.


A kérdező meg,hogyne lenne már enyhén degenerált ha ilyen kérdést feltesz.

26 évesen nem ezt kellene kérdezgetnie hanem TUDNIA kellene,hogy ez most jó-e vagy rossz-e. Bár erre nincs "jó" válasz.


U.i.: Te sem leszel ám mindig fiatal.

Lesz idő mikor majd be kell érned a "vénségekkel".

Ezt ne felejtsd el.

2016. nov. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nekem szerintem öreg koromra is 30-as 40-es nők lesznek a gyengéim :)
2016. nov. 21. 17:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!