Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van hasonló (vicces) erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van hasonló (vicces) erotikus sztoritok (idegennel, nyilvános helyen)?

Figyelt kérdés

Járok uszodába és az úszások között szaunázni szoktam.

Általában nők nem nagyon vannak, csak férfiak.

Az egyik szaunázásnál bent volt 3-4 ürge, meg egy elég jó nő.

Olyan 35 körül lehetett, alacsony, szép arcú. Nagyon vonzónak találom ezt a típust.

Én amúgy 28 vagyok, de jóval fiatalabbnak nézek ki.

A többi faszi kiment és ketten maradtunk. Már előtte is sasoltam diszkréten, de amikor csak ketten maradtunk, egyszerűen nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy milyen jó nővel vagyok a szaunában. Néha-néha rá pillantottam és hát felállt a szerszám még abban a rohadt melegben is. Nem vette észre, úgy észleltem, hogy közömbös vagyok számára.

Nyilván nem szólítottam le, de kicsivel tovább maradtam a szaunában, mint szoktam. Csak azután mentem ki, miután ő is kiment, mert látványosan kellett volna megigazítanom a szerszámot, hogy utána ne legyen látható.

Nem nagy sztori, de tök vicces a szitu szerintem.

Kellemetlenül nem éreztem magam, inkább vicces volt.


Történt veletek hasonló?



2016. nov. 20. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Tini koromban, olyan jót csókolóztunk az akkori barátommal a lépcsőházukban, hogy át ázott a farmerem. Pulcsit a derekamra kötöttem, kabát fel, úgy mentem haza. Otthon meg mosás kéz közt, nehogy anyám meglássa mikor pakolja be a mosógépet.
2016. nov. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%
Óriási sztori. Velem ilyen nagy dolgok nem történnek.
2016. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer álló farokkal szavaltam el a Nemzeti Dalt.. az első padban kuncogtak szóval tuti látták de senki nem tette szóvá azóta sem
2016. nov. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon fájt az arcom és a torkom és este lementem az ügyeletre, hátha adnak valamit amitől jobb lesz. Ügyeletes orvos kb mint George Clooney, mondta, hogy foglaljak helyet, mondjam el a panaszom. Leültem a székre, közben mondtam, hogy mi a bajom, a doki meg megállt előttem, hogy belenézzen a torkomba, a farka kb egy vonalban volt az arcommal. Szemébe néztem, majd a farkára, aztán újra a szemébe és még hümmögtem is egyet, de mindez valahogy annyira gyorsan történt, egyszerűen elvesztettem a kontrollt. A doki totál vörös lett, köhintett egyet, majd közölte, hogy ne hozzam már zavarba. Úgy égtem, mint a Reichstag. Nyomkodta a homlokom meg belenézett a torkomba a kis lámpjával, közben meg mondta a nővérnek, hogy miket írjon, majd a végén közli, Julika, akkor írjunk a kisasszonynak fel ezt meg azt, majd rám néz, és közli, hogy akkor ezeket kellene bevenni orálisan...

A nővér sírva röhögött én meg majd elsüllyedtem szégyenemben.

2016. nov. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 icu75 ***** válasza:
100%
A munkahelyemen mindig hülyültem a szállító sráccal aki a hidraulikus emelőt húzgálta,úgy hogy mindig belecsíptem a popójába. Egy nap épp egy gépet takarítottam,így alá voltam kucorodva, amikor megállt előttem a hidróval így belecsíptem neki. Akkor fordult hátra elképedt fejjel a főnőköm(mivel ő húzta a hidrót) iszonyú kínos volt!
2016. nov. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ez annak számít e, de egyszer úgy vártam haza a párom, hogy meztelenül feküdtem a kanapén, de nem ő jött meg hanem az apja. A mai napig nem tud a szemembe nézni. Mondjuk én se az övébe.
2016. nov. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem annyira erotikus, egyszer Szentendren a Fo teren, vagy mi a neve, jott rank a csokolozhatnek. Azt se tudtuk, hol vagyunk, tudjatok, hogy van ez. Egyszer csak arra lettunk figyelmesek, hogy valahol tapsolnak. Hat b.sszus, nekunk tapsolt egy nagy asztaltarsasag az egyik etterem teraszarol. Huuuhh, eltelt vagy 15 ev azota, de meg mindig sz.r ragondolni XD
2016. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Lent voltunk inni nővéremmel, a haverommal és a nővérem bnőjével. November volt és már volt bennünk egy kis szesz. Elfogyott a cigink, szóval a haverom meg a nővérem felment hozzánk, hogy csináljanak. Mi ketten lent maradtunk a csajjal és ahogyan felmentek már egymásnak estünk (én oda voltam a csajért). A többiek arra értek le, hogy teljesen egymásba vagyunk gabalyodva és egymás fehérneműjében kutakodunk. Régi szép idők :')
2016. nov. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
69%
Én egyszer írtam egy kb. pont ugyanígy, a szaunában kezdődő, ám ennél sokkal izgalmasabban végződő erotikus történetet... ;) :D Én azóta is erről fantáziálok... ;) :D
2016. dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
A 9. válaszoló vagyok, írt vki magánba, hogy érdekelné a történet, hátha mást is, tessék: [link]
2018. dec. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!