Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez normális vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális vagy elég érdekes jelenség?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb 8-9 hónapja rászoktunk egy elég érdekes dologra: felhúzok egy óvszert a farkamra, majd a párom bele ül, de úgy marad, nem csinálunk semmit, 1x-2x ugrál rajta pár másodpercet de azon kívül csak ül bennem. Ezt TV nézés közben, számítógépnél, vagy hasonló sziutációkban történik, este meg van hogy úgy alszunk el hogy a páromba hagyom a farkamat. Ti szoktatok ilyesmit / egyáltalán normális ez??? :D Néha szoktunk normálisan is szexelni, de az csak ilyen 3-4 naponta.
2016. nov. 21. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég unalmasan hangzik, az meg nem túl higénikus, ha benne hagyod estére. Ha nektek jó, akkor csináljátok. 27/f
2016. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
És ilyenkor kemény tudsz maradni végig? Amúgy izgatóan hangzik. :)
2016. nov. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen, azt elfelejtettem említeni hogy elején elég sokszor előfordult hogy kb 5 percet ha bírtam utána elmentem és lelankadt, de mára már 25-30 perceket kibírok benne, aztán van hogy elmegyek, de van hogy megunjuk... :D szóval "megedződhet" :D
2016. nov. 21. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
És óvszerre miért van szükség? Anélkül hamarabb elsülnél, csak így bírod visszatartani? Vagy egyébként is gumival védekeztek? :)
2016. nov. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom ad valamennyi érzelmi többletet az, hogy ennyire szorosan együtt vagytok. Szerintem semmi gond nincs vele. Mondjuk alváskor nem mernék ilyet csinálni, mert ha mondjuk álmodban elsülsz, kicsusszansz a partneredből és nem veszitek észre, abból komoly baj lehet.


Kettőtök között oké, de ha szétmentek és új kapcsolatban is igényelni fogjátok ezt, lehet, hogy az új partner az elején nézni fog egy kicsit. :)

2016. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ok, te elmész de a csajodnak ebben mi az élvezet?
2016. nov. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
As xfaktort is így nézitek, hogy a bnôd a faxszodon csücsül?
2016. nov. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én nem csináltam még ilyet, de ez valami k.urva jó játéknak hangzik.


Miért érdekel, hogy normális-e, ha mindketten élvezitek?

2016. nov. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert kíváncsi vagyok hányan csinálnak hasonlót, mert nem nagyon hallottunk még ilyenről... :D
2016. nov. 22. 21:48
 10/11 anonim ***** válasza:
46%

"este meg van hogy úgy alszunk el hogy a páromba hagyom a farkamat" :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Hát ez haláli, de amúgy én is szeretem az ilyesmit, csak benne lenni, élvezni a pillanatot. Megyek alá is teszem, bár már alszik. Vagyis még alszik. Wehehehe :) Köszi a tippet!

2016. nov. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!