Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, szerettek fenekelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, szerettek fenekelni?

Figyelt kérdés
Mostanában mindig ezen fantáziálok.. ez normális ? Kipróbáltam magamon és tetszett.. Azt is élveznèm ha más csinálná? Vagy az fájna?Ti mivel cscsináljátok? Előre megbeszélitek v simán le fogjátok a csajt? Ti ezt buntetesbol csináljátok v játékból?

2016. nov. 21. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szeretek fenekelni, de azt is szeretem, ha engem fenekelnek el. Ahhoz, hogy jól tudjam adni, nekem is éreznek kell, milyen kapni. Szerintem sokkal izgatóbb ha mástól kapod: nem Te szabályozod, hogy mekkorát kapsz, hányat kapsz, csak kapod, amit érdemelsz. Kicsit fájna, vagy nagyon, ez megbeszélés kérdése, de élveznéd hogy fáj, mert izgat. A puszta kezemmel szeretem, Neked is csupasz popsidra. Először kell a megbeszélés, hogy mindkettem vágyunk erre és élveznénk. Utána már izgatóbb váratlanul. Izgalmasabbá szoktuk tenni szembekötéssel, bilinccsel. Játék, ez az egész lényege, de büntetés feeling-je van.
2016. nov. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek, de nyilván csak ésszel és játékból! :) És csak akkor, ha a lánynak is bejön!
2016. nov. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem tér el az egészségestől. Ex barátnőm minden tekintetben normális, mellette imádta a fenekelést velem, így tudott csúcsra jutni. Különösen négykézláb, kutyapózban szeretkezve szerette nem túl nagy fakanállal. Kézzel kis bemelegítés, majd az eszköz. Teljesen elérzékenyült mikor meglátta a kezemben a fakanalat. Volt mikor annyira kérte az ütéseket, hogy már kis lila foltok is maradtak a popsiján. Egyszer még a strandra is így mentünk el a nyomokkal. Sokáig nem gyakoroltuk a dolgot, pedig biztos több eszközt is kipróbáltunk volna.

Párom nem annyira kedveli, néhanapján rá tudom venni. Akkor ráül velem háttal a szerszámomra, elkezdi magát fakanalazni majd átadja az eszközt. Szerintem saját magának nem fáj annyira. Ilyenkor ha magunkkal teszünk dolgokat, az agyunk bizonyos funkciókat tompít. Pl. saját magunkat nehezebben tudjuk megcsiklandozni is.

Tulajdonképpen játékból csináltuk csak. Egyszer büntetésszerű volt, akkor viszont kaptam egy pofont. Én nagyon szeretem adni, figyelve a reakciót, de időnként kapok is.

Egyfajta édes-savanyú mártáshoz tudnám hasonlítani, bár hallottam, sokan szeretik szex nélkül is.

2016. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de csak tenyérrel.
2016. nov. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

igen. volta ki csak kézzel szerette, vagy szíjjal, más fakanállal, és bármilyen eszközzel szívesen kipróbálta, (nádpálcával, papuccsal, pingpongütővel...)

van aki négykézláb a földön, vagy a lábam közé fogott fejjel, vagy magasra feltartott fenékkel. vagy asztalra fektetve, esetleg kikötve, ... tojásvibrivel a popsijában, esetleg viaszt csepegtetve rá :-)

2016. nov. 22. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen! Nagyon! Játékból és felizgat!
2017. márc. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Szeretek fenekelni is, de csak lányokat! f.
2020. júl. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ki szeretném próbálni a fenekelést bör pálcával
2022. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én szeretek! De csak lányokkal csinálom ha van rá lehetőségem. F.
2022. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!