Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak? Nem bírom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem bírom maszturbálás nélkül, függő vagyok? /F

Figyelt kérdés
Nagyon sokat maszturbálok, egy nap többször is, és órákat. Volt már, hogy 4 órán át csináltam, amikor megtehettem, de persze nem vertem folyamatosan, és csak egyszer élveztem el. Hogyha rám jön, nem tudok mit csinálni, itthon be kell zárkóznom a wcbe, és csinálom 1-2 órát minimum.. Hogyha nem csinálom, egyre erősebben kívánom, és nem tudom elterelni a figyelmem. Alapból amúgy nem vagyok olyan, aki azt gondolja, hogy csak a szex az élet, és nem gondolok állandóan a szexre, és még szűz is vagyok, és komolyabb szándékú, csak szexért soha sem lennék együtt egy lánnyal sem. De amikor kívánom, persze elég sokat gondolok rá, hogy milyen jó lenne szexelni, és nagyon perverz, erotikus gondolataim lesznek, és mégjobban elkezdem kívánni. Hétvégén néha már akkor kívánom, amikor felkelek, gyakran van olyan, hogy arra kelek, hogy akaratlanul olyan mozdulatot csinálok a csípőmmel, mintha dugnék. Van olyan, hogy nem vagyunk otthon pár napig, és nem csinálom, de olyankor is amikor már hazafelé megyünk, csak arra gondolok, hogy otthon végre milyen jó lesz maszturbálni.. És amikor haza érünk, az az első.. És mindig nagyon nagyon élvezem, és imádom csinálni, csak néha már kellemetlen, hogy ennyiszer kell, és nem is bírom nélküle.. Sok időt is elvesztek vele.. Amikor csinálom, nem érdekel az idő, csak utána kellemetlen néha.. Szerintetek mit csináljak, miért van ez?
2016. nov. 21. 18:32
 1/6 A kérdező kommentje:
És egyszer volt olyan, hogy nem volt itthon senki, és egész nap azt csináltam, kis szünetekkel.. Pedig akartam mást is csinálni, csak ez hátráltatott..
2016. nov. 21. 18:35
 2/6 anonim ***** válasza:

,,gyakran van olyan, hogy arra kelek, hogy akaratlanul olyan mozdulatot csinálok a csípőmmel, mintha dugnék."


XD


Szarrá röhögtem magam miközben olvastam, ne haragudj!


Kanos vagy és kész! Menj k.rvázni

2016. nov. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban tesó, csak verjed ha jól esik :D
2016. nov. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknél van az hogy össze jön a csajjal és 5 lökésnél vége van.
2016. nov. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ba meg!!! Bocs h ezt írom de krvára szakadtam ezen XD
2016. nov. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik inkarnációdban történt?
2016. nov. 24. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!