Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm mással szexelt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm mással szexelt, jobban élvezte. Hogyan tovább? Többi lent

Figyelt kérdés
2 éve járunk a barátnőmmel, együtt is lakunk 8 hónapja. Minden jó köztünk, de valahogy még soha nem tudtam kielégíteni, pedig más lányokat töl egyszerű volt, itt is próbálkoztam sokat, de nem jött össze. Azt mondta még soha nem volt orgazmusa. Majd egy hónapja ettől -látszólag- függetlenül elkezdett olyan gondolatokat felhozni, hogy vegyünk be egy férfit pluszban. Először teljesen elvetettem az ötletet, majd aztán gondoltam egyszer élünk, meg szerettem volna a kedvében járni... Mondtam hogy legyen, majd mondta, hogy akit be szeretne venni, az a legjobb barátom, akivel napi szinten találkozik rajtam keresztül ő is... Eztán rávett a barátnőm, hogy beszéljem rá a barátomat, nem kellett sokat győzködni ugyan, de azért furcsállotta a dolgot. Azt még tudni kell, hogy viszonylag kis mérettel rendelkezem, 13 cm állva. Majd este átjött a barátom hozzánk, mindenki levetkőzött majd akkor láttam meg, hogy a barátomnak sokkal nagyobb szerszáma van. Barátnőm meg egyből rárepült, tudni kell hogy engem 2 év alatt egyszer elégített ki orálisan annyira utálja, de neki egyből bekapta...legalábbis a végét... Azt hittem hármas szex lesz, de végül végignéztem ahogy a legjobb barátom iszonyat keményen megfekteti a barátnőmet, aki életében először, 15 perc alatt kétszer ment el... Másnap hazaköltöztem, de nem tudom mi legyen, az albérletben most a barátnőm lakik de én fizetem... Szerintetek van még jövője ennek? Szerintem sosem fogom tudni kiheverni a látványt, ahogy elélvezett a legjobb barátommal... Most legjobb barátom sincs, meg úgy néz ki barátnőm sincs... Mit tennétek a helyemben? :/
2016. nov. 21. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
42%
Én imádnék egy ilyen szitut nekem is 13 centi de én végig akarnék egy ilyet nézni hogy a barátnőmet megdugja valaki más és jobban élvezi mint velem :D
2016. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Itt az a kérdés, hogy titokban élvezted-e? Ahogy leírod, az alapján úgy tűnik, hogy azért neked is tetszett a szituáció...
2016. nov. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Most erre mit mondjak? Szerintem ez a lány nem szeretett téged.
2016. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem hogy nehez ez igy most neked. En is ki lennék akadva... De ha már igy alakult akkor valahogy lepj tovabb mert ezt szerintem nem lehet elfelejteni. Az albit meg nehogy még te fizessed ezek utan neki. Lehet h összejárnak azok ketten te meg fizeted az alberletet. Farkalj meg valakit amint lehetoseged lesz de nagyon keményen...


Amugy meg kötve hiszem hogy annak akinek még sosem volt orgazmusa most hirtelen egymás utan 2 is volt. Lehet hogy rájátszott hogy megbántson téged ezzel

2016. nov. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Légy büszke magadra, hogy végre örömet szerezhettél a barátnődnek. Ha továbbra is szereted, akkor őt nem fosztod meg a további örömöktől, hanem elengeded. Nem a te 13 cm-ed volt a kevés, hanem az hiányzott a barátnődből, hogy a te 13 cm-edet 20 cm-nek legyen képes érezni, azaz fejben volt kevés az, amit érzett. A barátodat azért tartsd meg, a nő meg menjen a saját útjára.
2016. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előző hozzászólóhoz.

Csak próbálom elképzelni, mit éreztél. Borzalmas lehetett, nagyon sajnállak.

Gondolom, azért tanultál az esetből, hogy ilyenbe nem szabad többet belemenni. A szex véleményem szerint két emberre tartozik, a hálószoba másnak tabu kell,hogy legyen.

De én azt gyanítom a leveledből, akkor is megtette volna a barátnőd mással a dolgot, ha nem hívjátok oda a barátodat, csak legfeljebb máshol, úgy, hogy ne tudj róla.

Sajnálom, hogy a barátodat is elvesztetted egyúttal, de mindezek után gondolom világos, hogy nem barát az ilyen többé.

Gyanítom, hogy azóta összejárnak, de le fog ám ez csengeni idővel.Ha tényleg elment a barátnőd, lehet, azért történt, mert az újdonság varázsával hatott rá a barátod. Önmagában egy nagyméretű pénisz nem biztos, hogy elég. A méreted miatt ne legyenek gátlásaid egy új kapcsolatban, ez a méret benne van az átlagban, elégítettek ki nőt már kisebbel is. Ha lesz új kapcsolatod, addigra próbáld elfelejteni ezt a kellemetlen történetet, mert esetleg kihathat a későbbi teljesítményedre. Tudom, ez máról holnapra nem fog menni.

Az albérletet ezek után mindenképp mondd fel!

2016. nov. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom, ti hány évesek vagytok? De most te komolyan kérded, hogy mit tegyél? Mindkettő menjen a fenébe, és azonnal vond meg az albi fizetést a csajtól.

Egyébként, sajnos sok olyan nő van, akit nem egyszerű kielégíteni, de megoldható. Többet kellett volna nyalnod, mert attól elmennek a nők. Ezt csak zárójelben, a jövőben erre figyelj.

De ezekkel azonnal megszakítani mindenféle kapcsolatot.

2016. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
És mi a francnak mentél ebbe bele, ha tudod, hogy amúgy is gondok vannak a szexszel nálatok? A barátnőd éppúgy ludas a dologban, mivel vagy nem ismerte a saját testét sem, vagy igen, de nem volt egyenes veled a szexnél, hogy mit és hogyan élvezne igazán. Erre azt mondom, hogy nem is szeretett téged, mert ha így történt volna, mindent elkövet, hogy rávezessen téged, mitől élvez nagyot. Magyarul megpróbálta volna tökéletesíteni a szexet veled, persze ez csak akkor lett volna lehetséges, ha te is akartál fejlődni. Ez rohadt gáz, remélem, hogy csak egy hétfő esti kamu.
2016. nov. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ezt még elolvasni is szar volt... már szinte én is rosszul érzem magam:D Én biztos nem mennék bele ilyenbe, de már valamilyen szinten az zavarna, hogy egyáltalán felhozna egy ilyet a barátnőm. De a barátod is megérne egy misét. Az ő helyébe is nemet mondtam volna, bármily meglepő... nem feküdnék össze olyannal, akinek van barátja. Csak úgy egyébként se, de így főleg.
2016. nov. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem találkoztak ők már előtte?... Már az is gyanús, hogy így ragaszkodott hozzá, hogy őt vegyétek be harmadiknak; de az például főleg, hogy neki bezzeg rögtön bekapta, ahogy levetkőzött...
2016. nov. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!