Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha teljesítenéd ezt a 10...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha teljesítenéd ezt a 10 dolgot örökre a szexrabszolgád lennék. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy csaj összeír 10 dolgot amin a valaha létezett legperverzebb legdurvább és leggyomorforgatóbb szexuális játékok van,amiket a jelöltnek végig kellene csinálni és akkor a lány annak a jelöltnek adná az egész életét azt tenné amit mond akkor amikor akarja.


Ki menne bele?



2016. nov. 21. 21:52
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
90%
kinek kene egy ilyen bolond nő??
2016. nov. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, mik azok a szexuális játékok. Ha úgy gondolnám, hogy túlélhetőek, nem vészesen megalázóak, akkor esetleg - hiszen nekem is van néhány olyan fétisem, ami ebbe a kategóriába tartozik. És egy szexpartner életem végéig előnyös lenne. De annyira nem akarnám kétségbeesetten ezt a szexrabszolgát, szóval ha nagyon rossz lenne a 10-es lista, akkor hagynám a francba.


(Legalábbis elméletben, a fantáziámban így működik. A gyakorlatban úgysem hinném el, hogy tényleg az életem végéig elkötelezné magát.)

2016. nov. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
44%
Küld el privátban a 10 feladványt kíváncsi lettem a részletekre
2016. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
56%
Hát én ilyenek nélkül is szívesen lennék rabszolga :D
2016. nov. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
85%

"Hát én ilyenek nélkül is szívesen lennék rabszolga :D"


Üzeneteid (239 új)

2016. nov. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
67%
tisztára mint a Veszett Jack és a 999 öröm kastélya xD
2016. nov. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem mennék ilyenbe bele hogy utánna egész életemben egy használati rongy legyek egy eszköz! Amelyik pasi meg fanatikus az bármit meg tesz azért hogy utánna úgy használjon egy lányt ahogy akar bármikor.. És még lehet hogy különb dolgokat csinálna vele mint az a lista... Szóval ezt inkább ki hagyom.. 22 L
2016. nov. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

Hát ebbe épp eszű férfi nem menne bele

Csak pár dolog ami el is venné a normális férfiak kedvét a top 10-ről.

-Tűvel átszúrni a nemi szervet

-Hányás szex

-Kaki szex

-Szárazon felnyomjon neki valami óriási dildót.

-Nemi szerv rúgás, taposás

stb stb...


Hát most ezt ki az aki végigcsinálná? Összerogyna meg elhányná magát az emberek 99.999%-a amellett hogy lehet a farka se állna fel, vagy olyan fertőzést szedne össze a fekáliától meg a hányadéktól hogy egy életre megutálná a szexet.

2016. nov. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
44%
Nekem kell egy ilyen lány
2016. nov. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
69%
Menbe a halál.
2016. nov. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!