Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vékony, alacsony férfiként,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony, alacsony férfiként, van esélyem magas, telt nőknél?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Bármire van esélyed 😊
2016. nov. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
93%
Nekem tetszenek a vékony,alacsony srácok és nem hiszem hogy ezzel egyedül vagyok :) (Egy magas,telt lány.)
2016. nov. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem biztosan van esélyed. Az a dolog, hogy a médiában azt sugallják/mondják, hogy a Nőknek karcsúnak kell lenniük meg nem túl magasnak és a Férfinak meg viszonylag magasnak és izmosnak, az hülyeség. Egy magas, formás, erősebb testalkatú nőnek is tetszhet egy nálánál alacsonyabb, vékonyabb férfi.

Vagyis úgy is mondhatjuk, hogyha neked tetszenek a nagyobb, formásabb nők, akkor ugyanúgy vannak olyan erősebb testalkatú nők is, akiknek bejönnek az alacsonyabb, vékonyabb férfiak is.

Viszont sok olyan eset van, hogy a valóságban hiába tetszünk valakinek és fordítva ha valaki annyira meg akar felelni a társadalmi normáknak, hogy inkább megtagadja az érzéseit.

2016. nov. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én magas vagyok, viszont nem vagyok telt, inkább vékony.Én megfogadtam már hogy nálam alacsonyabbal nem jövök össze. Egyszer volt egy alacsonyabb és borzalmasan éreztem magam. Nagyon zavart. Nem éreztem nőnek magam mellett. Mintha a fiammal sétálnék XD Szóval kizárólag nálam magasabbak jönnek be. DE hát én egy vagyok a sok közül, másnak biztos bejön :)
2016. dec. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!