Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm sötétben én inkább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm sötétben én inkább félhomályban ( megy a tv ) szeretek szeretkezni. Szerintetek melyik jobb? Sötétben megtalálom a lyukat? Hogy veszem fel az óvszert?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Óvszert a szex előtt vedd fel! te jézusúristen...
2016. nov. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én személy szerint inkább azt választanám, mikor látok is valamit.
2016. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az nagyon jó lesz. Ennyi erővel a szomszédot is dughatnád. :D Hogy a fenébe lehet sötétben szexelni? Minél több a fény annál jobb, tükör előtt.


Annyira korom sötétben akarja hogy semmit nem lehet látni? Mondd meg neki, hogy ez így nem pálya, szeretnéd látni közben.

2016. nov. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%

Jajj te... Az én nőm is ilyen, minden áron ha lehet hajnal 2kor, redőny le, szem bekötve, mivel villanyszerelő vagyok, azt is felvetette már, hogy az utcai világítást is csapjam le... Nálunk ez már szinte beteges, lehet inkább ki is dobom lassan, de még azért hátha tudod.


A lyukát már csak megtalálod, ha nem vagy szűz, óvszert előtte világosban vedd fel, ja és szerintem az a legjobb, mikor minél világosabb van, és látsz rajta mindent. Én valahogy sötétben nem is tudok szeretkezni, nem látok semmit azt úgy érted, hiába van jó nőd ha nem láthatod, ennyire erővel kimész a diófa utca végére azt két ezerért a lelkét is neked adja, neked meg jó mer' úgyse látod. Fölösleges nőt tartani erre...


Bizonyára exxxxtra szégyenlős, ahogy az én asszonyom is, mondjuk annak meg is van az oka rá, nem is olyan szép. Basszus, köszi a kérdést, most jöttem rá hogy ez nekem nem is kell, már hetek óta rágódok ezen a témán... Ha véletlen egyszer összefutnánk, meghívlak egy sörre esküszöm! :D

2016. nov. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örülök hogy segítettem ebben a nehéz helyzetben :D
2016. nov. 23. 23:08
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a fenébe lehet szex előtt felvenni a gumit emberek? Ti gumiba indultok neki a szexnek? :D Az orál is gumiban van? Vagy csak én nem értem?? Az előjáték akkor világosban van és a behatolás van csak sötétben? El sem tudom képzelni. Én mindig világosban szexelek, nő vagyok.


Válaszoljatok már férfiak, hogy hogyan veszitek fel a gumit még szex előtt. :D

2016. nov. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húde jó. Kis Grofóra szexelni.
2016. nov. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szex ELŐTT óvszert húzni?! Azt hogy? Hisz nem is feltétlen áll, meg azért némi előjáték sem árt.


Egyébként sötétben sem rossz az - sokkal inkább érzel mindent, hisz kvázi "nem látsz" -, nekem legalábbis szuper élmény volt, mikor a párom éjszaka egyszerűen letepert, és azt sem tudhattam, mit tesz velem. ;)

2016. nov. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az előjáték is már sötétben zajlik
2016. nov. 24. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!