Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk (18-19, esetleg 20 év),...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk (18-19, esetleg 20 év), ti ebben az esetben tudnátok várni a barátnőtökre? Mennyi időt?

Figyelt kérdés

Nem fontos bármilyen komolyabb részlet, a lényeg, hogy a lány 18 éves, évekig zaklatta szexuálisan egy hozzá ""közelálló"" személy (tettekkel, szóban) gyerekkorában, és elfelejtette egy időre, de 15 éves kora környékén, amikor igazán felfogta, mi történt, visszajött, és rengeteg gátat hozott elő benne.


Te, mint a fiú, tudod, hogy nagyjából 85% esély van arra, hogy előbb utóbb "meg tudod törni", és haladtok is az ilyen dolgokkal, de nagyon-nagyon lassan, és egyelőre nem képes téged megérinteni azon a helyen, nadrágon keresztül sem.

A lány már kért segítséget, de nem jutott előrébb, ezért kérlek, ezt ne javasoljátok, csak arra válaszoljatok, tudnátok-e várni, illetve mennyit/megértőek lennétek-e!

Köszönöm. :)



2016. nov. 24. 17:29
 1/10 October15 ***** válasza:
51%

Elég nehéz elképzelni azt a szituációt mikor ennek tudatában lenne pofám erőltetni. Ha már nagyon nem bírnék magammal nos magamból kiindulva inkább előállnék valami kamu indokkal a lécelésre mint azzal, hogy "dugás vagy pápá"...


24F

2016. nov. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy hozzáértő segítsége, (pszichológus) mindenképpen kézenfekvő lenne!
2016. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
0%

2.: A kért már segítséget rész nyilván erre utal.. ha nem akkor probléma van.


Kérdező: Ez momentán összefügg egy pár kérdéssel ezelőtti darabbal vagy ma van a meg.. a nevelőapám világnapja a gykn?

Ha igen akkor mégis mi ez a visszaesés az előzőhöz képest? Csak mert ott még kinda határozott eredmény született.

2016. nov. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm!

Második, kérlek, olvasd el még egyszer a második bekezdést!


Három, semmi ilyesmi kérdésről nem tudok, és senki nem írta, hogy a nevelőapa lett volna az. :)

2016. nov. 24. 17:41
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia érdekes pont ma tettem fol a kérdést h lefeküdj el e a barátommal. 10 eves voltam amikor nevelőapám megerőszakolt.1 eve jöttem ossze a pasimmal.mivel 20 eves ezert mar 1 evvel ezelőtt is voltak vágyai! De en meg nem annyira voltam ra felkészülve ezt o elfogadta.Sokan írtak privatba h ne hagyjam elmenni mert ez tenyleg tiszta szívből szeret. Kb 4 honapja lettünk el pettingelni. Sokszor tudatosan vagy tudatlanul jöttem ra h nagyon kivan. Varja h megkapnom.mert szeret. Szerintem ha valakit cska meg akarsz dugni nem var 1 évet. Szoval voltak megjelenések be ültem az ölébe es éreztem h föláll neki erted.na a lényeg az h kitettek h korai-e. Rádöbbentem h nem nem az. Es en is vagyon ra szoval oke. Ma úgyis nincsenek otthon a szülei 4 napig ott alszom náluk.itt az ido. Na a lényeg az egésznek van oylan pasi aki var erre csak meg kell találni.
2016. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 SIDLER22 ***** válasza:

Utolsó: Én is ismerem azt az érzést, amikor "Fú b..szki telefonról vagyok! És gyorsan meg kell írnom a választ teli hibákkal mert ha nem sietek akkor nem tom mi lesz!". Amúgy meg én is telefonról vagyok :)

Amit viszont tudok válaszként adni az "írásodra" (amennyit megértettem belőle) az az, hogy a fiú tud várni 1 évet, de közbe mást is tologat :D

2016. nov. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem csal meg.... ez biztos
2016. nov. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Természetesen nem várok semennyit. Aki egy távoli időponthoz köti a szexet, az nálam elásta magát. Lelki hete vesztesekkel sem vagyok hajlandó összejönni. Nekem ehhez se időm, se kedvem, se türelmem nincs. Ha nekem lennének ilyen bajaim, mindenki azt vágná a fejemhez, hogy oldd meg a nyomorodat, nekem.nem kellenél. Kértél segítséget és nem használt? Akkor kérjél mástól. Bem leszek lelki szemetes hogy aztán ga helyre jössze az első dolgod, hogy lelépsz. Sok falina van akinek nyűg a szex így ez egy csúcs kifogás, higy ne kelljen dugni. Persze hisztizni meg pénzt szórni gondolom tudsz. Nembfigom egy szexmentes kapcsolatban szenvedni, higy majd egy buliban fél óra ismerettség után megdugasd magad valakivel.
2016. nov. 25. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, igazad van, de nem tudnál értelmesen írni?! A telefonról vagyok nem kifogás!


Kérdező: ha nem segített x, akkor keresni kell y-t, és nem egy laikus szerelmestől várni a segítséget, meg megértést, mert az durván kihasználás.

2016. nov. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod a mondandómmal? Nem hivatkozok a telefonra mert szarok rá. Sikerült felfogni a lényeget és csak ez számít.
2016. nov. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!