Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, egy éjszakás pasinál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy éjszakás pasinál, melyiket választanátok, a tökéletes farkat vagy a biztos orgazmust?

Figyelt kérdés

Tegnap fantáziálgattunk barátnőmmel és feljött a kérdés, hogy ha lenne egy éjszaka amikor kicsaponghatna, lefeküdhetne egy pasival, akkor egy jó pasit választana akinek a világ legszebb farka van VAGY egyet aki nagyon jól tud bánni a kezével/nyelvével, de nincs semmi extra a gatyájában.

A válasza meglepett, a tökéletes farkat választaná, még akkor is ha nem okozna orgazmust. Azt mondta, hogy orgazmust én is bármikor tudok okozni neki és nekem is ügyes kezem/nyelvem van, ezért inkább olyat választana ami más.

Tényleg meglepett, de megértem, mert ha fordítva lenne akkor szerintem én is a bombázó csajt választanám, még akkor is ha egy darab fa az ágyban.


Viszont abban egyetértettünk, hogy hosszú távon a jó szex fontosabb.


Van aki nem így választana? (gondolom, hogy ilyenkor fontos, hogy ki szingli és ki foglalt)



2016. nov. 25. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Én mind a kettőt is tudom nyújtani, ha neked, vagy a barátnődnek megfelel ;)
2016. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Finoman leszólta a tiédet akkor :D

De,hogy válaszoljak is.

Nekem is van párom,szerintem gyönyörű farka van és orgazmust is tud okozni bőven.

Ha választanom kellene és az orgazmust választanám, az ugyanúgy más lenne mivel nem a párom csinálja.

2016. nov. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
*én az orgazmust választanám
2016. nov. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

én nem éreztem leszólásnak, mert most az tényleg egy olyan dolog amin nem tudok változtatni, míg orgazmus/kéz/nyelv/technika téren mindenki tud.


Érdekes az orgazmus válaszod, de a magyarázat teljesen valós.

Kösz

2016. nov. 25. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Mivel Egyéjszakás kalandnál arra megyek hogy élvezzem így egyértelmű hogy a Biztos Orgazmust választanám... Mert attól hogy egy pasinak " tökéletes " szép farka van attól még nem lesz orgazmusom.. És ez nekem meg fontos... 22 L
2016. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Orgazmust választanám, bánom is én, hogy milyen a farka. Húzzon rá gumit, tegye a dolgát, aztán meg kotródjon a dolgára.
2016. nov. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az orgazmusra szavazok. :)
2016. nov. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves kérdező,furák vagytok.

De legalább összeilletek.

2016. nov. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

mai fejjel már csak nyalatnám ;)

(természetesen biztos orgazmus :D)

2016. nov. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
és ti válaszolók, párkapcsolatban vagytok vagy szinglik? Erre kíváncsi vagyok
2016. nov. 26. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!